Rüyada Çiş Görmek

Rüyada Çiş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiş Görmek Ne Anlama Gelir? rüya Alimlerine Göre rüyanın Tabiri Şudur: rüyada Çiş görmek Nasıl Tabir Edilir.rüyayı gören kimseler için mutluluk, şifa ve bereket getirecek gelişmelere ifade eder. Kısmetinin açık olmasına ve işlerinin iyi olmasına yorumlanır. Rüya sahibi sağlıklı olması ve aile içinde hiç bir zaman geçim sıkıntısı yaşamayacağı manasına gelir.

Rüyada çiş görmek, güzel haberlere, güzel gelişmelere, hasret gidermeye, huzur bulmaya, hayırlı olacak birlikteliklere yorumlanır. Bazı rüya yorumları rüyada çiş görmeyi rüya sahibinin doğrudan ve güzelden geçtiğine, yanlış yollarda ve kötü arayışlar içinde olduğuna dair yorumlamaktadır. Bazen de tehlikeli işlere yorulmuştur.

Rüyada Çiş Görmek Ne Manaya Gelir?

rüyada çokça idrar (çiş) aktığını görmesi, rızkının bol ve çok olacağına işarettir. rüyasında bir kuyuya idrarını yaptığını görmek, helalinden kazandığı para ve malından sadaka (hayır) vermesine işarettir. Rüyasında cami mihrabında idrarını yaptığını görmek, de­ğerli, alim ve fazilet sahibi bir evladı olacağına işaret eder.

Rüyada Sidik içmek

Rüya sahibi elinin kolunun bağlanacağı ve hiç bir şey yapamayacağı kadar ve çaresiz kalacağı bir olay yaşamasına ve bu nedenle de hak yolunda mubah olmayan, toplum içinde de alışıla gelmiş olmayan bir iş yapacağına işaret eder.

Rüyada Sidik Yapmak

Rüya da sidik yaptığını gören kimse, etrafındaki kimseleri çok üzecek ve onları hayal kırıklığına uğratacak bir şey yapacak demektir. Yani rüya sahibinin, kendisinden başka herkesin üzülmesine ve kendisini ayıplamasına neden olacak hatalar yapacaktır. Aynı zamanda da rüya sahibi için mutsuzluk olarak değerlendirilmiştir.

Rüyada Sidik Bulaşması

Kısmet olarak tabir edilmiştir. Rüya sahibi gerek mülkte gerek mal da, gönül mabedinde yaşayacağı bolluğa, berekete ve güzelliğe işaret eder. Rüyasında üzerine sidik bulaştığını gören kimselerin ailesinden yana da hayır göreceği tabiri yapılmaktadır.

Rüyada Sidik Kokusu Almak

Rüyada sidik kokusu duyan kimsenin, birinin telkini sayesinde bir hatadan dönmesine yorulur. Rüya sahibi eğer rüyasında keskin bir sidik kokusu hissediyorsa bu, onun sadece düşüncesinde kalacağı ve öyle olduğu için de şükredeceği bir günahı işlemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Başkasının işediğini Görmek

Rüya sahibi bir kişi ile iş ortaklık yapmayı veya yeni bir işte ortak aradığı ve planladığı anlamına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …