Rüyada Cip Görmek

Rüyada Cip Görmek

Hayatın kademe kademe değişeceğini, özellikle rutin bir yaşama sahip olan rüya sahibinin bundan sonra kendisine dahi vakit ayıracak zaman bulamayacağını, işlerin yoğunlaşacağını ve sık sık seyahat edeceğini işaret eder. Genel olarak olumlu yorumlanır ve maceralarla dolu bir hayatı simgeler. Yeni ülkelere gitmek, yeni insanlar tanımak anlamına geldiği gibi, genç kişilerin eğitimlerini desteklemek için yurt dışına dil öğrenmek amacıyla gideceklerini de alamet eder. Kişinin kültürü ve bilgisiyle herkesi hayran bırakacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine de yorumlanır. Zeki davranışları ile iş yerinde de övgüye mazhar olan rüya sahibinin ağzının tadının yerinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Cip Satın Almak

Küçük birikimlerini toparlayıp, yeni bir yatırım yapmak isteyen rüya sahibinin ev alma niyeti için başvurularda bulunacağını işaret ettiği gibi, kendi işini kurmak için yıllardır hayal kuran kimselerin de ilk adımı yakın zamanda atacaklarının ifadesidir. Evli kimselerin eşlerinin ailelerinden kalan bir mirasla beraber geçim sıkıntısından kurtulacaklarını, hayal ettikleri yaşama kavuşamasalar da, kendilerini daha rahat hissedecekleri bir duruma geleceklerini de bildirir.

Rüyada Ciple Gezdiğini Görmek

Güneşli bir günde ciple gezen kişi terfi eder. Yağmurlu bir günde gezdiğini görenlerin ellerine az da olsa beklemedikleri bir para geçer. Çamurlu bir yolda cip sürmek ise kişiye iftira atılacağını ama rüya sahibinin anlık duygularına yenik düşmemesi ve akıllıca davranması sonucunda zarar görmeden kendisini sıyıracağını delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deniz Kumu Görmek

Rüyada Deniz Kumu Görmek

Rüyada deniz kumu görmek ne anlama gelir? aşırı şüpheci ve tedirgin yaklaşımların kişiyle sosyal etrafı …