Rüyada Cinayet İşlemek

Rüyada Cinayet İşlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cinayet İşlemek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibinin şanssız ve mutsuz olacağına, düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin büyük beklentilerle girdiği ve varını yoğunu yatırdığı işlerde başarısız olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir. Maddi zarara uğramaya, para ve mal kaybetmeye, moralsiz ve mutsuz olmaya yorulur. Rüya sahibinin zahmete ve meşakkate düşeceğine bu dönemde de yıpranacağına tabir edilir.

İmam-ı Nablusî’nin Tabiri: Sakıncalı bir iş yapmaktır. Bazen Rüyada cinayet işlenmesi, dilek, arzu ve maksadına nail olmaya işaret eder. Rüyada görülen cinayet, işlerin bozulacağı çağrışımı yapar. Rüya sahibine bir uyarı niteliğindedir. Ayrıca üzüntüye, pişmanlığa ve hayıflanmaya işaret eder.

Zafer kazanacağınızın işaretidir. Bu rüyaların genelde üstünde durulmaz ama durup dururken rüyasında cinayet işlendiğini gören kişi, hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.

Hac veya umrede ihramlı iken ihram yasağını ihlâl ederek (bir hayvan öldürerek) cinayet işlenmesi, öldürdüğü hayvanın bedeli kadar para ödeme mecburiyetinde kalmaya işarettir.

Rüyada Seri Cinayet işlemek

Rüya sahibi için uğursuzluk ve melanet olarak kabul edilir ve kişinin arka arkaya kâbus gibi günler geçireceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Namus Cinayeti işlemek

Rüyada namus cinayeti işlemek, cinayet ya da seri cinayet işlemenin tam aksine hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine tabir edilir.

Rüyada Cinayet işlediğini Duymak

Rüyayı gören kişinin üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına işaret eder. Rüya sahibi için hayatının en kötü dönemini geçireceği, hastalanacağı, borçlanacağı, geçim derdine düşeceği ve aldığı kararlar konusunda hata yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüya sahibinin yakın çevresinde zor durumda olan bir kimsenin haberini alacağına ve bu duruma seyirci kalkamayarak hemen onun için harekete geçip, iyi bir şeyler yapmaya niyetleneceğine delalet eder.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürdüğünü gören kişinin aklında kendini hatalara, tehlikelere ve belalara düşürecek bazı konular dönüp duruyor demektir. Rüya sahibinin yanlışa çok yakın durduğuna, her an kendisini doğru yoldan uzaklaştırarak, kötülüğe düşmesine neden olacak adımlar atacağına işaret eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …