Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çınar Görmek

Rüyada Çınar Görmek

Rüyada Çınar Altında Uyumak

Çok güvenilir şartlarda çalışmak ve yaşamak demektir. rüya sahibinin iç huzurunu erken yaşta elde edeceğini ve kime güvenip güvenmeyeceğini iyi gördüğü için hata yapma ihtimalinin de son derece düşük olacağını tabir eder. Düşmanlardan arınmış bir hayatın, ev içinde sevgi ve dayanışmanın egemen olduğu, tamamen hayal edilmiş ve kavuşulmuş bir hayatın varlığına dikkat çeker. Anne ve babasının kendisine daima arka çıktığını bilen rüya sahibinin manevi anlamda da iyi hissettiğinin işaretidir.

Rüyada Çınar Kesmek

Hayra yorulmaz zira çınar ağacı kesenin aile ocağında sıkıntılar baş gösterir. Eşler arasında ciddi anlaşmazlıklar ve problemlerin meydana gelmesinden ötürü boşanma kararı alınabileceğini tabir ederken, ev ayırmak ve iş hayatında beklenmedik aksiliklerle karşılaşmak anlamına da gelir. Yaş bir çınarı kesmek kişinin yapacağı çok büyük bir hataya yorumlanır.

Rüyada Çınar Görmek

rüyada çınar görmek, gerçekten çok hayırlı ve kişi için pek çok iyi haberi barındıran gelişmeleri işaret eder. Çınar ağacı öncelikle uzun ve sağlıklı geçecek bir ömrü işaret ederken, kişinin kalabalık bir aileye sahip olacağını, birden fazla çocuk sahibi olup, onlara çok iyi, ferah bir hayat yaşatacağını ifade eder. Her anlamda atılan adımların uzun ömürlü olacağına vurgu yapan rüya, evliliklerde boşanma söz konusu olmadan bir ömür aynı yastığa baş koyulacağını, yapılan se çimlerin kişiye mutluluk getireceğini bildirir. İş yaşamında eğer ortaklı iş yapılıyorsa bu kişiyle sorunsuz bir iş hayatı geçirileceğini temsil ederken, öte yandan kurulan işin evlatlara kalacak kadar büyüyüp gelişeceğini, hatırı sayılır, ismi bilinen bir iş adamı olunacağını delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuğunun Olması

Rüyada Doğum Yapmak rüyada doğum sıkıntıları içinde olması ve, sonunda bir bebeğinin olduğunu gören kişinin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir