Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada Çınar Ağacı Yaprağı Görmek

rüyasında çınar ağacı, ağacının yaprağı görmek, sıkıntı ve zorluk çekmek olarak değerlendirilir. rüya sahibinin işlerinin bozulacağı, mali bir kriz yaşayacağı bu nedenle kazancının düşeceği ve ekmeğinin kesileceği yorumu yapılır. Yoklukla geçecek çok zor bir döneme işaret eder.

Rüyada Çınar Ağacı Dikmek

rüyada çınar ağacı diktiğini gören kişinin, herkes için hayırlı olacak, toplumun eksiği olan ve çok makbule geçecek bir hayır işi yapacağına ve insanların ihtiyacını gidermeye vesile olacağına delalet eder. Çok önemli bir hayır işine ve büyük bir sevaba girmeye tabir edilir.

Rüyada Çınar Ağacı Devrilmesi

Rüyada çınar ağacı devrilmesi, büyük, değerli ve herkes için önemli bir kayıp olarak kabul edilecek birinin acı kaybına işaret eder. Ölümüyle insanları yasa, kedere ve gözyaşına boğacak bir kişinin varlığı ile ifade edilir.

Rüyada Çınar Ağacı Kesmek

Rüyada çınar ağacı kesmek, rüya sahibinin bazı kötü kişilerin aklına uyup, onlar gibi hareket etmesi nedeniyle büyük bir günaha gireceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacına Tırmanmak

Rüyada çınar ağacına tırmandığını gören kişinin rüyası, çektiği yokluğun, sıkıntının ve zahmetin bir süre daha devam edeceği anlamına gelir.

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

halk içinde pek de sevilmeyen, kendisi için iyi konuşulmayan, zorba, art niyetli, kem gözlü bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, mal varlığı çok olan, bu nedenle çevresi geniş, varlık sahibi olmanın marifet olduğunu düşünen ve bununla övünen bir kişi olarak tasvir edilir. Rüyada çınar ağacı görmek, çıkarı ve menfaati için her şeyi yapabilecek kadar arsız ve gözü kara bir kişiye delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuğunun Olması

Rüyada Doğum Yapmak rüyada doğum sıkıntıları içinde olması ve, sonunda bir bebeğinin olduğunu gören kişinin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir