Rüyada Cetvel Görmek

Rüyada Cetvel Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cetvel Görmek Ne Anlama Gelir? İş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak ve tanışılacak yeni kişilerle arkadaşlık ilişkisi kurmaya işaret eder. Yapılacak işlere hile, hurda ve haram karıştırmamaya, söylenen sözde yalana ve dolana yer vermemeye ve emanete ihanet etmeyip her işte dürüst olmaya delalet eder. Aynı zamanda, teklif edilen bir işe girip girmemek konusunda karar vermeye tabir edilir.

Bu Rüya Ne Manaya Gelir?

Görenin doğruluğu ile yo­rumlanır. cetvel almak, sapık birinin doğru yola yöneleceğine işa­rettir. Cetvel satmak doğru yoldan kötü yola sapılacağına işarettir. cetveli birisine vermek, verilen kimseyi kötü yoldan iyi yola çe­virmeye işarettir. Cetvelle çizgi çizmek yapılan işlerde doğru dü­rüst hareket edileceğine işarettir. Cetveli kırmak kıranın kötü yola sapacağına ve sonunun kötü olacağına işarettir. rüyada cetvel görmek, doğrulukla yorumlanır. Cetvel rüyası genellikle iyiye ve hayra işaret olarak yorumlanır.Bir kimse rüyasında elinde cetvel, bir kağıt üzerine bazı şeyler çizdiğini görse, bu onun yapacağı işlerde ve verece­ği kararlarda doğru dürüst davranacağına işaret eder.

Rüyada Cetvel Kırmak

Rüyada cetvel kırmak, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı olumlu ya da olumsuz tüm olayları ve insanları unutup yeni bir hayat kurmasına ve geçmişi tamamen unutup gelecek için kendisine yepyeni ve bembeyaz bir sayfa açmasına delalet eder.

Tahta Cetvel Görmek

Rüyada tahta cetvel görmek, rüya sahibinin, gönül ilişkisi yaşadığı kişiyle çok mutlu ve huzurlu olduğuna ve bu kişiyle bir ömür geçirebileceğine işaret eder.

Rüyada Kırık Cetvel Görmek

Rüyada kırık cetvel görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında yeniliklere ve değişikliklere gideceğine ve yaptığı bu değişikliklerden sonra yeni ve sağlam arkadaşlıklar kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Cetvel Satın Almak

Rüyada cetvel satın almak, rüya sahibinin, arkadaşları sayesinde yeni arkadaşlar edineceğine ve bu arkadaşlıkların uzun süre devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Cetvel Satmak

Rüyada cetvel satmak, huzursuzluk ve rahatsızlık veren insanlarla irtibat halinde olunduğuna ve bu bağın kopartılmasıyla çok iyi işler yapılacağına ve bedenen ve ruhen çok daha rahat olunacağına delalet eder.

Rüyada Cetvelle Ölçmek

Rüyada cetvelle ölçmek, rüyayı gören kişinin, hanesinde ya da dış görünüşünde bir değişime gideceğine ve bu değişimin sosyal hayatında büyük yankı uyandıracağına tabir edilir.

T Cetvel Görmek

Rüyada T cetveli görmek, hayal edilen bir şeyin en kısa süre içinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …