Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada Bebek Aldırmak

Kişinin hayatı ile ilgili ne yapacağını bilemediği, doğru kararlar veremediği ve yaptığı hatalar nedeni ile hem kendi hayatını, hem de ailesinin hayatını sıkıntıya soktuğunu tabir eder. Evli kimseler için bebek aldırmak karı koca arasında çözümü ayrılık veya boşanma ile sağlanabilecek olan anlaşmazlıklara ve aile birliğinin sarsılıp, kişilerin birbirlerinden uzaklaşacağına yorumlanır. Bekar kimseler için bebek aldırmak son anda meydana gelecek aksilikler nedeni ile yolculuk ertelemeye ve nişan bozmaya alamet eder. Bebek aldırdığını gören kimse ağzından çıkan kötü sözler nedeni ile en yakın arkadaşını kaybeder ve büyük bir pişmanlık yaşar. İslami açıdan ise çok büyük bir günah işlemek anlamına gelen rüya kişiyi tövbe etmesi gerektiği konusunda uyarır.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi kendisi için hayırlı sonuçlanacak bir olay yaşar. Genellikle büyük bir sıkıntının kendisine musallat olduğunu düşünen kimselerin, bu olayın aslında hayra vesile olduğunu anlaması olarak da tabir edilebilir. İslami olarak başa gelecek bir beladan ve bu sıkıntıdan ders alarak yaşamaya alamet eder. Evliler için bebek düşürmek gerçek hayatta da hamilelikle ilgili sorunlar yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Büyük bir dileğin gerçekleşeceğini müjdelediği gibi kişi için çok sürpriz fakat aynı zamanda şaşırtıcı gelişmeler yaşanacağına da alamet eder. Bebek sahibi olmak bekarlar için yanlış bir hareketin sonucunda yaşanacak kavgaların veya sevgili ile ayrılığın sembolü olduğu gibi, evli kişiler için de evlat sahibi olunacağına tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …