Rüyada Bebeğinin Olması

Rüyada Bebeğinin Olması

Rüyada bebeğinin olması, geçmişte yaşanan tüm olumsuzluklardan arınıp, yepyeni bir başlangıç yapma imkanı bulunacağını bildiren çok hayırlı bir rüyadır. Her açıdan yenilik ve müjdeli haber anlamına geldiği gibi, rüya sahibinin ruhsal ve manevi anlamda sorunsuz bir dönem geçireceğini, aile içindeki her türlü sorunun çözülüp yeniden barışçıl bir ortama sahip olunacağını bildirir.

Hamilelik anlamına da gelen rüya, bekar kimseler için ise, beklenmedik bir sürpriz anlamına gelebilir. Başka birinin bebeğinin olması ise, kişinin hayatının gün günden kötüye gittiğinden dolayı, başkalarının diline düşüleceği, dedikodular ve laf söz yüzünden yaşanılan yerden taşınıp başka bir hayata yelken açılacağına da alamet eder.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Hedefe ulaşmak için fiziki şartların zorlanacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına ve gelecek için ciddi yatırımlar yapılacağına alamet eder. Bebek sahibi olmak evliler için düz anlamı ile yorulurken, erkeklerin böyle rüya görmeleri ise, büyük bir hata sonucu içinden çıkamayacakları güç bir duruma girecekleri anlamına gelir. Erkek bebek sahibi olmak güç kazanmak ve çevredeki herkesin gözünde itibarını sağlamlaştıracak işler içine girmek anlamına gelir. Kız bebek sahibi olduğunu gören kimseler ise yakın arkadaşlarından beklemedikleri davranışlara ve sözlere maruz kalarak uzun sürecek bir kırgınlık yaşarlar.

Rüyada Bebek Düşürmek

Bekar bir bayanın rüyasında bebek düşürdüğünü görmesi yapılacak çok büyük bir hatadan son anda dönmek anlamına gelir. Evli kimseler için düz şekliyle yorumlanan rüya, gebelik sürecinde bebek ile ilgili sorunlar yaşanması anlamına gelir. Başka bir gebe kadının bebek düşürdüğüne şahit olmak ise, sevilen bir kimsenin vefat haberinin alınması şeklinde yorumlanır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …