Rüyada Azrail Görmek

Rüyada Azrail Görmek

Azraile selam vermek bu dünyada daha çok çekeceğiniz var anlamına gelir Azraili can alırken görmek uzun bir hayat yaşacağınıza işarettir Azraili gülerek görmek acısız bir vefat kızgın görmek acı çekerek ve ızdırap içinde öleceğinize işarettir

Rüyada Azrail Görmek

Rüyada Azrail görmek iyi şeylere işaret etmez. Her durumda kötü şeyleri işaret eder. Azrail’in rüyadaki görevi de tıpkı gerçekte olduğu gibidir. Yani ruhun bedenden ayrılarak ebediyete tecelli etmesi anlamına gelir. Rüyasında Azrail’i iyi şekilde görmek ruhun bedenden kolay ayrılmasına, Azrail’i kötü şekilde görmek zor can vermeye delalet eder.

Bir başka rüya tabirine göreyse Azrail’i afiyette görmek, hak yolunda ya da kişinin inandığı bir davada can vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada Azrail’le karşı karşıya kalıp cenk etmek ve mağlup olmak da ölmek olarak değerlendirilir. Rüyada Azrail’e boyun eğmek ya da el, etek öpmek büyük bir mal varlığına sahip olmaya yorulur. Kişi rüyasında Azrail’e teslim olduğunu görürse hayatta kolay kolay yüzünün gülmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Azrail Olmak

Kişinin işi ile tabir edilir. Rüyasında Azrail olduğunu gören kişi, sırf ekmek parası kazanmak için hiç sevmediği ve inanmadığı bir işe girecek demektir.

Rüyada Azrail’i Can Alırken Görmek

Güzel bir rüyadır, rüya sahibinin torunlarının torunlarını göreceği kadar yaşamasına ve bu kadar uzun yaşamasına rağmen elden, ayaktan düşmeden, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Azrail ile Konuşmak

Rüya sahibinin, hayatın her zaman istediği gibi gitmeyeceğini anlamasına neden olacağı bir musibet yaşamasına ve başına hayatın kendisi için de oyunlar oynayacağını görmesine sebep olacak bir olay geleceğine delalet eder.
Rüyada Azrail Kılığında İnsan Görmek

Rüya sahibinin kaba bir tabirle arsız olduğu, hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediği yorumu yapılır.

Rüyada israfil Meleği Görmek

Hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dünya döndükçe yüzünün solmayacağı şeklinde tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …