Rüyada Ayva Görmek

Rüyada Ayva Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayva Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için rüyada ayva görmek, içinde bulunduğu duruma göre hastalık ve hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder. Ayrıca ayva ağacı yararsız bir dostluğa, ayva sıkmak ise çok kazançlı bir iş gezisi sonucunda maddi yönden para ve mal mülk kazanmaya tabir edilir.

Ebu Said’ül Vaaz’ın Ayva Görmekle İlgili Yorumu

Mevsimi dışında sarı renkte ayva görmeyi hastalıkla ifade ediyor. Ebu Said’ül Vaaz demiştir ki: Ayva kötüye delalettir. Başka bir rivayete göre ayva umumiyetle iyidir. Bundan başka ayva rüyası zengin için ticaret ve kar, vali için büyük itibar, fakir için anlamına gelmektedir.

Ayvayı yolculukla tabir edenler Adem (A.S.) Cennet’te iken cebrail (A.S.)’ın kendisine ayva getirmesini misal gösterirler. Ayva eskiden az bulunur bir meyve idi. Zenginlerin ve büyüklerin evlerinde görülürdü. Bu bakımdan bazı tabirciler ayvayı şeref ve hayırla yorumlamışlardır.

Cafer-i Sadık’ın Ayva Görmekle İlgili Tabiri

şifa bulmaya, rahata ve huzura kavuşmaya, hak yoluna dönmeye ya da hak yolunda olmaya, meslek hayatındaki yükselmelere, ticaret hayatındaki başarı ve zaferlere delalet eder. Sağlık sorunları olan bir kişi rüyasında ayva görürse bu kişi tez zamanda sıhhatine kavuşur. Evsiz biri ev sahibi olur, yokluktan ve borçtan beli bükülen bolluğa kavuşur, evli kişiler evlat sahibi olur, bekâr kişiler kısmetlerine kavuşur.

herkes için bir yerde mutlaka faydası olacak bir olay yaşamaya delalet eder. bazen kişinin gideceği yol olarak da tabir edilir. Bu yol uzun, sıkıcı ve rahatsızlık verici olsa da sonunda ferahlık var diye tabir edilir. Sarı ayva iyi değildir, sağlık sorunu anlamına gelir, yeşil ayva ise henüz vakti gelmemiş şans demektir.

Rüyada Ayva Yemek

Rüyada ayva yemek tek şekilde tabir edilmez. Bazı rüya tabirleri ayva yemenin iyi olmadığını, rüya sahibinin çok düşkün olduğu birinin vefat edeceğini söyler. Rüyada ayva yemek hamile bir kadın için hayırlıdır sağlıklı ve şirin bir bebek doğuracağı anlamına gelir. Sağlık sorunu olan kişi ayva yerse iyi olacaktır.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Bir kişi rüyasında ayva ağacı görürse bu o rüya sahibinin etrafında kendisine faydası olmayan birine işarettir. Rüyada ağaçtan ayva toplarsa hayırlı olacak bir iş için yola çıkacak, bu işten de büyük bir kar elde edecektir.

Rüyada Ayva Reçeli Görmek

Rüyada ayva reçeli görmek kişinin yorulmadan, emek harcamadan elde ettiği Para demektir. Bu kişinin oturduğu yerde eline geçen bir kazancı vardır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için, menfaat ve çıkar elde etmek için …