Rüyada Ada Tavşanı Görmek

Rüyada Ada Tavşanı Görmek

Evcil olanı Saliha bir eşe, yabani olanı kötü huylu zevceye delalet eder. Ayrıca Bakınız Tavşan Rüyada görülen Ada soğanı, kötü bir dosta, kötü bir akrabaya işaret eder Rüyada ada soğanı görmek, fasik kıyafetli, kötülükle anılan bir kimsedir. Rüyada elinde ada soğan, gören kimse, kendisini kötülükle yadettirecek bir şeyi arzu eder. Ada soğanı görmek tehlikeli bir insanla yorumlanır. Rüyada elinde ada soğanı bulunduğunu görmek, kötü niyetli bir adamla arkadaş olduğuna veya bir fenalıkla karsılaşacağına işarettir.

Rüyada, Kişinin Sahip Olduğu Tavşanın Ölmesi, çocuklardan gelecek sıkıntıya,

Rüyada Tavşan Kesmek, kişinin eşinden ayrılacağına,

Rüyada Tavşanın Kendisiyle Konuştuğunu Görmek, kişinin çevresi tarafından sevilmeyen ve hoş görülmeyen bir kadınla arkadaşlık kuracağına,

Rüyada Tavşanı Tutmak ya da Avlamak, evliliğe delalet eder.

Rüyada Hızlıca Koşan Bir Tavşan Görmek, saklanması gereken bir sırrın varlığına işarettir.

Rüyada Tavşanı Avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığına; bu tavşanı satmak, satın almak veya pişirip yemek ise hafif bir hastalığın geçirileceği ile yorumlanır.

Rüyasında Ada Tavşanı Gören Kimse, iş hayatında çok büyük başarı elde edecek demektir. Bunun yanı sıra aşk hayatınızdaki mutluluklar devamlı olacaktır.

Rüyada Görülen Ada Tavşanı; sevimli, neşeli, candan, zeki ve korkak bir arkadaşın varlığı ile simgelenir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …