Rüyada Ada soğanı Görmek

Rüyada Ada Soğanı Görmek

rüya Yorumcularına Göre rüyanın Tabiri Şudur: Rüyada Ada Soğanı görmek Nasıl Tabir Edilir ve Nasıl Yorumlanır; Kötü anılan bir insanla tabir edilir. Elinde bu soğanı gören kimsenin, kendisinin kötü,hain anılmasına sebep olacak bir işi arzu eder Kötülükle anılan bir adam olarak tabir edilir. Elinde bu soğan olduğunu gören kimselerin, kendisini kötü anılmasına neden olacak bir yapmayı arzu eder Kötülükle anılan bir adam olarak yorumlanır.

Rüyasında görülen Ada soğanı, kötü bir arkadaşa, kötü bir dosta işaret eder. Kimsenin rüyasında ada soğanı görmesi, fasik kıyafetli, kötülükle anılan bir kimselerdir. Rüyada elinde ada soğanı gören kimselerin, kendisini kötülükle yadettirecek bir şeyi arzu eder. Ada soğanı, görmek tehlikeli bir insanla yorumlanır. Rüyada elinde ada soğanı bulunduğunu görmek, kötü niyetli bir adamla arkadaş, dost olduğuna veya bir fenalıkla karsılaşacağına işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …