Özcan Deniz Hayatı

Özcan Deniz Hayatı

1972 yılında Ankarada doğan Özcan Deniz, 1977 yılında ailesiyle birlikte Aydına yerleşti Okula Aydında başladı ve eğitimine son verene kadar burada devam etti. Okul çağlarında, müziğe olan tutkusunu farketmek hiç de zor değildi. Öğrenimi süresi boyunca okuldaki aktivitelerde solist olarak yer alıyordu

Müzikle uğraşmaya karar verip eğitimine son vermesinin ardından, izmirde şarkı söylemeye başladığında henüz onüç yaşındaydı. izmirden sonra Antalyada da sahne alan Özcan, Antalyadan sonra istanbula geldi ve bir sene burada kaldı. 18 yaşına geldiğinde istanbuldan ayrıldı ve Almanyaya gitti.

Almanyada ilk albümü olan Yine Ağlattın Beniyi çıkardı. Özcan Deniz bu arada Prestij Müzik sanatçılarından Yaşar Yağmur aracılığı ile istanbula gelerek firmanın ortaklarından Hilmi Topaloğlu ile tanıştı.

Yapımcıların Özcanın sesini beğenmesi ve albüm yapılmasına karar vermesinin ardından kısa bir süre sonra Prestij Müzik imzalı ilk albüm müzik marketlerde yerini aldıMeleğim. Albüm beklenileninde üstünde satış rakamları yakaladı.

Meleğimin ardından Beyaz Kelebeğim ve Yalan adlı albümleri birbirini takip etti. Yalan albümünden sonra askerliği nedeniyle çalışmalarına ara verdi

Ayrıca kontrol et

Ayten Gökçer Hayatı

Ayten Gökçer Kimdir Ayten Gökçer Kimdir, 26 Ocak 1940 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gerçek ismi …