Miniton Nedir

Miniton Nedir? Miniton Ne Demek?

Miniton Nedir? aynanın karşısına geçerek bir test ya­pın Ellerinizi alnınızın üzerine, saçların dibine yerleştirin ve geriye doğru çekin Ellerinizi bu sefer şakaklarınıza koyun ve yine aynı şekilde geriye doğru çekin Daha sonra, ellerinizi kulak memesi­nin 2 cm önüne koyun ve çene kemiğine doğru çekin Orta parmağı gözün dış açısına yer­leştirerek şakağa doğru çekin. Böylece, bu birkaç hareketi tekrarlayarak, yüzünüz gençliğindeki görünümünü kazanacaktır. Zararlarını sınırlandırmak en aza in­dirgemek için yüzün her tarafını işletmek gerekir.

Miniton Nedir? Miniton Ne Demek?

Emrinize Amade Küçük Bir Araç miniton adlı küçük bir araç sayesinde bu jimnastikleri otomatik olarak yapabilme olanağınız vardır. miniton, kendi özel pilleriyle çalışır ve çantanızda rahatlıkla ta­şıyabilirsiniz.

Çalışma ilkesi çok basittir. kasların ka­çınılmaz hareketlerini kışkırtmak için, be­yinden gelen emirleri üst deri aracılığıyla direkt olarak kaslara gönderir. Aletinize iki metal yaprağı yüzünüzün çalışmak istediğiniz bölgesine yerleştiriniz, Kasların dakikada 40 defalık bir düzenle kasılıp gevşediğini görecek ve hissedeceksiniz.

Bu aygıt stratejik noktalarda etkilidir.  Alındaki kırışıklıklar alın kasları düşey kaslardır. Bunlar ya çok az, ya da kötü çalışırlar. Üst derinin nemlenmesi için ge­rekli olan damarları uyarmazlarsa kırı­şıklıklar oluşur. Kaşlarınızı çattığınız zaman bu kırışıklıklar derinleşir. Aygıt, bu kasları gerginleştirip ve böylece üst derinin nemlendirilme5i harekete geçirilmiş olur.

dudak üstü kırışıklığı burun kanadıyla üst Dudak arasında oluşur. Bu­rada bulunan kaldırıcı kas yalnızca yuka­rıdan aşağıya doğru çalışır. Miniton yar­dımıyla, bunu aşağıdan yukarıya doğru ça­lıştırabilir, bu kırışıklığı yok edebilirsiniz.

Çene altı sarkığı Aygrt, kare çene kası, üçgen çene kası ve sorguç diye adlandırılan kaslarını, çiğnemesrrasında bi­le pasif kalan çiğneme kaslarını harekete geçirir, çalıştırır.

Göz altındaki torbalar kaslar, elektrik akımının etkisiyle büzülerek, çevresindeki küçük damarların nemlenmesini sağlar ve üst deri daha kaygan bir görünüm kazanır.

Sonuç olarak, bu aygıt, yüzün çev­resindeki bütün damarları uyarır ve derinin alt tabakalarının daha iyi nemlenmesini sağlar ten daha aydınlık bir görünüm ka­zanır.

Bu aracın kullanımı günde yalnızca bir kaç dakikanızı alır. Üstelik onu her yerde kullanabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

Transpalet Nedir

Transpalet Nedir? Transpalet Ne Demek?

Transpalet Nedir?  Araçların yapılış amaçları yük taşımak, ağır yükleri bir noktadan başka bir noktaya (yatay …