Karaciğer için Şifalı Bitkiler

Karaciğer için Şifalı Bitkiler

karaciğer vücudumuzun aynasıdır. Karaciğerde olan herhangi bir değişiklik, ya cildimizde ya da herhangi bir organımızda sağlık açısından sorun yaratabiliyor. Bu durumu önlemek için yıl içinde karaciğer ve kan temizleme kürlerini uygulamak gerekir. Doktor ahmet marankiden karaciğer için şifalı bitkiler ve karaciğer temizliği için maydonoz kürünü okumanızı tavsiye ederim.Enginar Karaciğer temizleyen nadir bitkilerden bir tanesidir.Kereviz Kerevizde tıpkı enginar gbi karaciğer ve kanı temzileyen bir sebze.

Kırmızı pancar Kırmızı pancarın suyunun sıkılıp içilmesi çok faydalıdır. Kırmızı pancarla birlikte lahana, havuç, ıspanak, tere, maydonoz gibi sebzelerinde suyunu sıkıp karıştırısanız ve bu kürü sabah akşam 1 er bardak olmak üzere 21 gün uygularsanız, vücudunuz tertemiz olacaktır. Vücut organlarınız 10 yaş gençleşecektir.

karaciğer, için maydonoz kürü; 1/2 Lt suyun içine 1 avuç maydonozu atıp 3 taşım kaynatın. içine 1 adet limon ve bir tatlı kaşığı bal karıştırıp sabah akşam 1 er bardak için. Bu formül hem karaciğer temizler, hem böbrekleri temizler. Bu formülü içine bal ve limon koymadan uygularsanız Hepatit B ve Hepatit C hastalarına çok şifalıdır. 21 Günlük bir jkür halinde uygulayacağınız kür bitince 7 gün araverin yeniden kürü uygulayın.

Ayrıca kontrol et

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor? Stres Nedir?

Stres Beyninizi Nasıl Etkiliyor? sinirli, karamsar, bunalmış ve yalnız mı hissediyorsunuz? Dert etmeyin. Bu hepimizin …