Deniz Arcak Hayatı

Deniz Arcak Hayatı? Deniz Arcak Kimdir?

Deniz Arcak Hayatı? 15 temmuz 1968 tarihinde Ankaranın Bahçelievler doğdu.Türkan ve Tuncay Arcak, ailenin ikinci çocuklarıydı. ilköğrenimini Ulubatlı Hasan ilkokulunda ve Ayşe Abla ilkokulunda tamamlayan Denizin pek parlak bir öğrencilik hayatı yok idi. Daha sonra Ted ankara Kolejini kazanan Arcak Ankara Çok Sesli Çocuk Korosuna katılıp, hocası Muzaffer Arkandan beş sesli aryalar söyleyecek kadar ciddi bir müzik eğitimi aldı.Üniversiteyi kazanamadı ve fotoğrafa merak sardı.

Deniz Arcak Hayatı

Deniz Arcak Hayatı1Babası uluslararası bir şirketin hukuk müşaviri olunca ailesiyle istanbula taşındılar ve Deniz, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisinin fotoğraf bölümüne, misafir öğrenci olarak girdi.Ailesi yeniden ankaraya döndükten sonra Arcak, istanbulda yaşamayı sürdürdü ve fotoğrafçılık çalışmalarına ağırlık verdi. Daha sonra Şan bölümüne giren Arcak aynı zamanda otellerde, barlarda müzikal şarkılarıyla sahneye çıktı.

Arkadaşlarıyla şehrin çeşitli yerlerinde deneysel tiyatro gösterileri sergiledi. Tiyatroya ilgisi artan Arcak Bir istanbul Masalı, ilişkiler, Hep Aynı Yaygara, Gel de Çık işin içinden, Kahramanlar Hep erkek gibi oyunlarında rol aldı. yarışma programları sundu.Bir dönem TRT de seslendirme yaptı. Deniz Arcak altın anten Yarışmasında mansiyon aldığı zaman genelde Genesis, Eric Clapton, Beatles, Toto, alan Parsons Project gibi ünlülerin şarkıları dinliyordu.

1993 sonunda ilk albümü Nerdeyi çıkardı. Onu 1995 te beyaz vadi izledi. Sekiz yıl gibi uzun bir ara vermeden önce 1996 da çıkardığı üçüncü albümünün adı ilginç bir tesadüf olsa gerek Bir Mola Ver! idi.

Bu sekiz yılda hayran olduğu Fuat Güner MFÖ ile albüm çalışmaları yapar. Özellikle son dört beş yıl yoğun olarak hazırlanmıştır bu albüme. Fuat Günerin stüdyosu onun için bir dershane olmuştur. Uzun bir dönem sonunda adı da kendi gibi Kıpır Kıpır olan albüm çıktı. Şu sıralarda Elmavizyon kanalında Kapsama Alanı adlı yapımı hazırlayıp sunuyor.

Özellikle son dört beş yıl yoğun olarak hazırlanmıştır bu albüme. Fuat Güner’in stüdyosu onun için bir dershane olmuştur. Uzun bir dönem sonunda adı da kendi gibi “Kıpır Kıpır” olan albüm çıktı. Elmavizyon kanalında “Kapsama Alanı” adlı yapımı hazırlayıp sundu

Albümler

 • Beyaz Vadi
  Ha Bugün Ha Yarın
  Nerde?
  All the King’s Horses
  Kıpır Kıpır
  Cesur

Ayrıca kontrol et

Melikşah Hayatı

Melikşah Hayatı? Melikşah Kimdir?

Melikşah Hayatı? Sultan Alp Arslan’ın oğlu türk Selçuklu Hükümdarı Melikşah, 1055 yılında İsfahan’da doğmuş, 1092 …