Aysun Kayacı Hayatı

Aysun Kayacı Hayatı? Aysun Kayacı Kimdir?

Aysun Kayacı Hayatı? Oyunculuk tecrübesi de bulunan Ntv’nin Haydi gel bizimle ol adlı programında dile getirdiği Köydeki çoban ile benim oyum bir olmamalı düşüncesiyle, dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da eleştirilmiş, fotomodel, manken, oyuncu 23 mart 1981de istanbulda dünyaya geldi. Henüz 15 yaşındayken fuar standlarında mankenlik kariyerinin ilk adımlarını attı. Başarılı defans oyuncusu Emre aşık ile uzun süreli birlikteliği magazin medyası tarafından evlilikle sonuçlanacağı şeklinde yorumlandığı dönemde sona erdi.

Aysun Kayacı Hayatı

2004 yılında 12. MGD altın Objektif Ödüllerinde yılın En iyi Mankeni ödülünün sahibi oldu. ilk oyunculuk tecrübesini Zehirli Çiçek dizisinde yaşadı. Oyunculuk serüveni sırasıylai 2005 yılında Çat Kapı, 2006 yılında doktorlar 2007 yılında Sessiz gemiler adlı diziler takip etti. Kısık Ateşte 15 dakika adlı sinema filminde de şarkıcı rolündeydi.

Yeditepe Üniversitesi, tarih bölümünde eğitim görmekte olan Kayacı, Ntvnin Haydi gel bizimle ol adlı programında sunuculuk yapmaya devam etmektedir.

27 Mart 2008 tarihinde söz konusu programda, ve George Orwell’in hayvanlar Çiftliği romanındaki domuz karakterine söylettiği: “Hepimiz eşitiz ama ben herkesten daha eşitim” sözlerine gönderme yaparak; “Bu ne biçim demokrasi? Benim verdiğim oy ile; ayak takımının, dağdaki çobanın oyu eşit olabilir mi?” sözleri yüzünden adıyaman ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Orak ve avukatı Hacı Orhan tarafından hakkında suç duyurusunda bulunularak ve ” basın Yoluyla Hakaret” suçundan Türk Ceza kanunu 301. maddesinden dava açılması istendi.

27 ekim 2012’de bankacı Efe Kapancı ile evlendi. Medyadan uzak bir şekilde Londra’da yaşamını sürdürmektedir.

Aysun Kayacı Filmleri

 • Kısık Ateşte 15 Dakika.
  Şeytanın Pabucu.

Dizileri

 • Sessiz Gemiler.
  Doktorlar – Kader.
  Zehirli Çiçek – Ayşin.
  Cuma’ya Kalsa – Çiğdem.
  Artı 18 – Selin.
  Gece Gündüz-(konuk oyuncu).
  Ümit Milli.
  Çat Kapı.
  Alem Buysa – konuk oyuncu.

Ayrıca kontrol et

Melikşah Hayatı

Melikşah Hayatı? Melikşah Kimdir?

Melikşah Hayatı? Sultan Alp Arslan’ın oğlu türk Selçuklu Hükümdarı Melikşah, 1055 yılında İsfahan’da doğmuş, 1092 …