Antropoz Nedir

Antropoz Nedir? Antropoz Belirtileri Nelerdir?

Antropoz Nedir? antropoz erkekler bu dönemde değişik hallere girer. Kimisine gençleşme hevesi gelir kimisi de tembellik için antropozu bahane gösterir.Erkeklerin gençleşmeye çalışması güzel bir şey fakat ne için gençleşmeye çalıştığına bağlı. Antropoz dönemin de çapkınlık, hovardalık yapan erkek tehlikelidir.

Hala kadınlar beni beğenir ve halan onları mutlu edebiliyorum demek onların yaşlandım mı sorusunun cevabıdır.

Uzmanlar, antropoz, döneminde ki erkeklerin riskli davranışlar sergilediğini söylüyor. Hızlı araba kullanmak, aşırı spor eğilimi, evlilik dışı birliktelikler, enerji hapları gibi kendilerine yaşlı olmadıklarına ikna etme çabası içindeler. Özellikle cns te azalma, korkuları onların kabusu gibi.

Erkeklerin doğal yaşlanma süreci. Antropoz, her erkekte ortaya çıkmayabilir. ilerleyen yaşlarda ortaya çıkan antropoz kimi erkekte bunalım yaratırken kimi erkek bu dönemi anlamadan atlatır. Erkeklerin hormon seviyesinde ki azalma Antropoz, erkeklerin testosteron hormonlarının bittiği anlamına gelmiyor.

Bu hormonlar kadınlarda ki gibi tükenmez, erkeklerde sadece androjen eksikliğinden hormon seviyelerinin düştüğü için anoz dönemi antropoz görülür. 40′lı yaşlarla birlikte testesteron hormonu düşmeye başlar. 60’ lı yaşlar başladığında daha da hormon seviyesi birçok belirti göstermeye başlar.

Antropoz Belirtileri Nedir?

  • Güç kaybı

  • Yorgunluk

  • Uykusuzluk

  • Duygusal değişmeler

  • Depresyon

  • Kaslarda erime

  • Kemiklerde erime

  • Özellikle göbekte görülen vücut yağlanmaları

40 lı yaşları geçmişseniz ve bu tür belirtileri yaşıyorsanız antropoz dönemi başlamış demektir. Şikayetlerin giderek artması durumunda uygulanabilecek tedaviler Sonuç veriyor. Ağız ile alınan ilaçlar, kas enjeksiyonları, skrotol, deriye yapıştırılan yamalar gibi tedavi şekilleri mevcut.

erkeklik hormonu tükenmediği için tedavi şekli de çok zor değildir. Doğal bitkisel ilaçlarda antropoz için yararlıdır. Halk arasında kuvvet macunu olarak bilinen doğal ve aktar yönetmeliklerine uygun ilaçlar seviyesi düşen erkeklik hormonunu yükseltebilir.

Doğal süreçle gelen antropoz kötü ve olşumsuz alışkanlıklarla erken çağrılabilir. sigara ve alkol kullanımı, kalpdamar hastalıkları, solunum rahatsızlıkları, geçirilen operasyonlar ve prostat hastalığı, depresyon ve tansiyon ilaçları antropozu erken getirir. Bu ve benzeri her türlü kötü ve olumsuz alışkanlıktan uzak durarak ve sağlıklı beslenerek antropoz önlenebilir ve ya rahat atlatılabilir.

Ayrıca kontrol et

Testis Kanseri Belirtileri

Testis Kanseri Belirtileri? Testis Kanseri Nedir?

Testis Kanseri Belirtileri? Testis kanseri çoğunlukla, sperm üreten hücrelerde başlar. kanser ilk olarak testiste bezelye …