Zafer Peker Hayatı

Zafer Peker Hayatı? Zafer Peker Kimdir?

Zafer Peker Hayatı? 1993 yılında çıkardığı albümde yer alan Diyemedim adlı parça ile arabesk dünyasında hızlı bir çıkış yapan sanatçı 1967 yılında istanbul ‘da doğan zafer pekerin gençliği diskolarda geçmişti. Ağabeyi Hakan Peker’in yolundan ilerleyen sanatçı ağabeyinin yardımları ve desteği ile profesyonel müzik hayatına atıldı. Birçok deneyimli müzisyen ile çalışma fırsatı yakaladı.

Zafer Peker Hayatı

Hakan Pekerin Peker Müzik şirketini kurması ile birçok yeni yetenek ile ona da şans tanındı. Böylece ilk albümü Sensiz Olmazı 1993 yılında çıkarttı. Albümde yer alan Diyemedim parçasıyla kısa sürede çıkış yapan sanatçı, müzik, dünyasında kendine yer edindi. zafer peker, müzik dünyasına hızlı girişinin hemen ardından 1994 yılında Kafayı Taktım Sana adlı albümünün hazırlıkları tamamlandı ve müzik marketlerde yerini aldı.

1996 yılında Dayanmıyor Yüreğim adlı albümü piyasaya çıktı; bu albümde Veresiye Olmaz en hareketli şarkısıydı. Albümlerinde kendi şarkılarına da yer vermeye başladı. 1999 yılında çıkan Aş kımız Var Gibi albümünde, hem albüme adını veren Aş Kımız Var Gibi hem de Anlamazsın adlı şarkısı beğenilen şarkılar arasındaydı.

Bir sonraki albümü zafer peker 2001 ‘i şirketteki prodüksiyonlar ve konser çalışmaları nedeniyle uzun bir aradan sonra çıkaran sanatçı, son olarak 29 Ağustos 2005 tarihinde Zafer Peker 2005 albümüyle müzikseverlerle buluştu. Hakan Peker’in ağabeyi olan Zafer Peker, evli ve bir çocuk babasıdır.

Hor Görme Garibi ve Anlamazsın gibi parçalarının yer aldığı Aşkımız Var Gibi adlı albümü 1999 yılında piyasaya çıktı. Bir süre albüm çalışmalarına yoğunlaşan Zafer Paker, bu albümünün hemen ardından 2001 yılında Zafer Peker 2001 adlı solo albümünü piyasaya çıkarttı. Müziğe 4 yıl ara verdiği dönemde Bar programlarına devam etti. Bu aradan sonra 2005 yılında Zafer Peker 2005 isimli albümü piyasada verini aldı. zafer pekerin, bir sonraki albümünün 2008 yılında piyasaya çıkacağı tahmin edilmektedir.

Ayrıca kontrol et

Melikşah Hayatı

Melikşah Hayatı? Melikşah Kimdir?

Melikşah Hayatı? Sultan Alp Arslan’ın oğlu türk Selçuklu Hükümdarı Melikşah, 1055 yılında İsfahan’da doğmuş, 1092 …