Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir? zürafa Rüyasını gören kişi için bazen rüya sahibinin çevresindeki uzun boylu kimseye delalet eder. Fakat genel anlam itibariyle maddi zarara uğramaya, bebek sahibi olmayı bekleyen birine, tuhaf sözlere, dik başlı, inatçı, bildiğini okuyan kişilere tabir edilir. zürafa, bildikleri konusunda ısrar eden yani inatçı olan bir kişi nedeni ile çok çekmeye işaret eder. Bu kişi için hayır gelmeyen kişi yorumu yapılır. Bazı rüya tabirleri zürafa için başarı ve zafer anlamına geldiği yorumunu yapmaktadır.

Rüyada Zürafa Görmek Ne Manaya Gelir?

İyi güzel, bereketli, kazançla döneceğiniz, karlı yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bazı tabircilere göre de rüyadaki zürafa garip haberlere, hamile kadına, mal ve geçime delalet eder. Zürafa görmek mala, gelecek afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder. Derler ki rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur. Çünkü zürafa, Mal hakkında afete yorulur ve aynı zamanda gebe kadına tabir edilir. Zürafa; saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaş anlamına da gelmektedir.

Rüya’da Zürafa Beslemek Neye İşarettir

Rüyada zürafa beslediğini gören kişi, zorlu çalışmasının, uykusuz ve yorgun geçirdiği günlerinin karşılığını mutlaka alacak ileride sahip oldukları sayesinde bu günlerin acısını çıkaracak demektir.

Rüya’da Zürafa Yavrusu Görmek Ne Manaya Gelir

Rüya sahibinin hayırlı evlatlara sahip olacağına ve onların başarıları ile gurur duyacağını delalet eder. Rüya sahibi öylesine güzel evlatlar yetiştirecektir ki onların yaptıkları sayesinde her zaman göğsü kabaracaktır.

Rüya’da Zürafa ile Konuşmak Ne Anlama Gelir

Rüyada zürafa ile konuşmak emeksiz yemek olmayacağının bir göstergesidir. Rüya sahibinin oturarak ve hiç emek vermeden bir şeye sahip olamayacağına işaret eder. Kişi sahip olmak istedikleri için alın teri dökmelidir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için, menfaat ve çıkar elde etmek için …