Rüyada Zina etmek Görmek

Rüyada Zina Etmek

hayra yorulmadığı gibi, İslami açıdan da büyük sıkıntılara ve günahlara işarettir. Bu rüyayı gören kimse aniden bir hastalığa yakalanır ve dermanı kesilir. Çok sinsi yaklaşan, kendisini belli etmeyeni dost görünen büyük bir düşman tarafından kötülüğe maruz kalınacağının da haberini verir.

Tanımadığı biriyle zina ettiğini gören kişinin başına büyük bir uğursuzluk gelir. Kazaların, ölüm haberlerinin, tutuklanmanın veya mahkeme kapılarında olmanın da işaretidir. İslami açıdan kişinin günaha meyilli bir hayat yaşaması nedeni ile sürekli dinen uygun olmayan haller içinde bulunulduğuna ve dünya hayatını da ahiret hayatını da kötü etkileyecek şekilde hareket edildiğine de işarettir. Bu rüya aynı zamanda kişinin evine veya işine girecek bir hırsıza ve kaybolacak değerli eşyalara da yorumlanır.

Rüyada Zina Edildiğini Görmek

Bir başkasının yaptığı hatalar nedeni ile kişinin yaşayacağı sıkıntılara, dedikodular yüzünden aile içinde çıkacak tartışmalara ve boşanmalara, ticarette ortaklıkların bozulması veya istenilen anlaşmaların imzalanamamasına yorumlanır. Başkalarını zina ederken gören kimse hayat boyu saklamak zorunda kalacağı bir sırra vakıf olur. Bazı yorumcular vicdan azabı duyulacak bir meseleye karışılacağına da yorumlarlar.

Rüyada Bir Kadınla Zina Etmek

Kendisini rüyasında bir kadınla zina ederken gören kimse hırsızlık yapar ya da başkalarının malına göz diker. Haksız kazanç olarak da yorumlanan rüya, elde edilen gelirin kişi için hayırlı olmayacağına ve her lokmasının haram olduğuna da tabir edilir. Hastalıklar ve kazalarla dolu bir ömre işaret eden rüya, kişiye davranışlarında çeki düzen vermesi konusunda da uyarı mahiyetindedir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …