Rüyada Yemek Dağıtmak

Rüyada Yemek Dağıtmak

Rüyasında yemek dağıtmak, rüyayı gören kişinin elinin açıklığına, gönlünün ve kadrinin yüceliğine, iyi niyetine, cömertliğine ve hak yolunda güzel işler yapma amacında olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin paylaşmayı bilen, eli bol, merhamet ve iman sahibi olduğuna, temiz duygularla yaşadığına ve elinden geldiğince insanlara yardım etmeye özen gösterdiğine rivayet edilir.

Rüyada Yemek Dağıttığını Görmek

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından harcayarak, çevresinde zor durumda kalmış kimselere el atacağına ve böylece Allah’ın kendisine nasip ettiklerinin zekâtını vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin dünya hayatının yanı sıra ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşadığına alamet eder.

Rüyada Yemek Yapıp Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin gerek ailesiyle gerekse çevresiyle yakın ilişkiler içinde olduğu, kimin başı sıkışsa onun imdadına koştuğu, sevdiklerinin mutluluğunu herşeyden önde tuttuğu, onlar için hayırlı olduğu kadar onlardan da hayır görecek kadar şanslı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Çorba Dağıtmak

Rüya sahibinin mümkün olduğunca insanlara karşı güzel düşünceler içinde olduğuna, kimseye haksızlık etmemek ve kul hakkına girmemek için çabaladığına, hayatındaki en büyük hedeflerin insan sevindirmek olduğuna tabir edilir.

Rüyada Tatlı Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin büyük bir kısmet alacağına ve bunun sadakası olarak da düşkün kimselere el atarak, şifa olma yoluna gideceğine ve böylece çok kişinin hayır duasını ve iyi dileklerini alacağına delalet eder.

Rüyada Camide Yemek Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin hak yolunda makbul olacak işler yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük sevap olacak ve bir yandan da insanların takdirini toplamasına vesile olacak hayır işlerine gireceğine tabir edilir. Rüya sahibi bu sayede Allah’a karşı kulluk görevini yerine getirdiğine inanarak, başını yastığa huzurlu koyacaktır diye kabul edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …