Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyasında yavru yılan görmek, güçsüz bir düşmana işarettir. Bu rüya etrafınızdaki bulunan ve sürekli sizi takip eden, kudreti olmayan bir düşmanınız olduğuna ve bu düşmanın size zarar vermek için sürekli çabalayıp, emek harcadığına işarettir. Bazı alimlere göre ise rüyada yavru yılan gören kimse kısa boylu veya yaşı küçük bir düşmandan zarar görür.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazılarına göre bu rüya gizli bir düşmandır. Bu düşman kendisini saklayarak dostunuzmuş gibi görünür; fakat gerçekte size haset etmekte ve kıskanmaktadır. Bazen de bu rüya dilek ve isteklere, orduya komutanlık eden bir kimseye de işaret etmektedir.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyasında yılan eti yiyen kişi mal sahibi olur veya bir düşmanından menfaat elde eder. Yılan eti genellikle düşmanın sahip olduğu mal ve paradır. Bu nedenle yılan eti yiyen kimse, düşmanının malına sahip olur veya düşmanı rüya sahibine bir yardımda bulunur.

Rüyada Evinize Yılan Girmesi

Böyle bir rüya, sürekli sizinle vakit geçiren, evinize girip çıkan, fakat arkanızdan da iş çeviren hileci bir adamın habercisidir. Dikkatli olmanız konusunda uyarıcı mahiyetinde olan bu rüya çevrenizdeki herkese güvenmemeniz gerektiğini ve yakında dost bildiğiniz bir kişiden zarar göreceğinizi göstermektedir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyasında yılan öldüren gerçek hayatta düşmanını helak eder. Bu rüya size kötülük yapmak isteyen bir kimseye karşı koyacağınızın ve onun tüm kötülüklerine engel olacağınızın bir göstergesidir. Bazen de bu rüya korktuğunuzdan emin olmaya da işaret olabilmektedir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evinde yılan olduğunu gören kimse aile fertleri veya akrabaları arasından birtakım düşmanları olur. Bu rüya size çok yakın bir kimsenin düşmanlığını kazanmaya veya ondan kötülük görmeye de yorumlanmaktadır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …