Rüyada Yaralı Kedi Görmek

Rüyada Yaralı Kedi Görmek

Rüyasında yaralı kedi görmek, rüya sahibinin birini çok fena kızdıracağı veya kendisiyle arasının açık olduğunu bildiği birinin üstüne giderek daha da sorunlu bir ilişki yaşayacağı anlamına gelir. Özellikle ikili ilişkilerde ciddi ağız dalaşlarına alamet eden rüya, aynı zamanda eşler arasında çıkacak kavgalarda geçmiş hesapların ortaya dökülmesi sonucu yaşanacak kızgınlık ve kırgınlığa, kişinin kendisine hakim olamayarak söylediği sözler yüzünden düşman sahibi olacağına işarettir.

Özellikle husumet içinde olan kimselerin bu dönemde daha da şiddetli bir öfkeye kapılmalarına neden olacak bazı durumlara da tabir edilir. Kişinin kendisine zarar vermek veya hamle yapmak için fırsat kollayan bazı düşmanları olduğunu da bildiren rüya dikkatli olunması konusunda da uyarıcı mahiyete sahiptir.

Rüyada Yaralı Kedi Görüp Tedavi Etmek

Düşmanlarına dahi iyilik yapmaya çalışan rüya sahibinin iyi niyetini suistimal eden kimselerin olacağına, haksızlığa uğramaya ve üzülmeye alamettir. İslami olarak da yapılan iyilikler karşısında kişinin çok zor bir durumunda yardım göreceğini bildirir. Yaralı kedi görüp veterinere götürdüğünü ya da kendisinin kedinin yarasına merhem sürdüğünü görenler büyük bir sevap işler, hayırlarla dolu bir geleceğe sahip olurlar.

Rüyada Yaralı Kedi Öldürmek

Büyük bir günaha düşmek, belalara bulaşmak ve onulmaz hastalıklara kapılmak anlamına gelir. Yaralı kedi öldürdüğünü gören kimseler başlarına gelenleri bir ikaz olarak algılamalı ve kendilerindeki kötü duygu ve düşünceleri yok etmek için uğraşıp Allah’a sığınmalıdırlar. İslami olarak da tövbe edilmesi gereken bir günah işlenmesi olarak yorumlanabilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …