Rüyada Yara Görmek

Rüyada Yara Görmek

Rüyasında görülen yara çeşitli anlamlar ile ifade edilebilir. Oldukça geniş bir rüya yorumu bulunmaktadır. Vücudun herhangi bir bölgesinde bulunan yara dünyada kazanılan mala işaret etmektedir. Ayrıca yara herhangi bir zararı da ifade eder. Rüyada görülen yara yakınlarımızdan gelebilecek bir zararı ifade etmektedir. Bu durumda etrafımızda dost gibi görünen gizli düşmanlarımız olduğunu belirtir. Ayrıca genel olarak rüyada görülen yara kazanılacak bir rızkı nafakayı ya da malı ifade etmektedir.

Topuktaki Yara

Topukta çıktığı görülen yara rüya yorumcularına göre kazanılacak bir mala işaret etmektedir. Ancak topukta çıkan yaranın çocuklardan kazanılacak bir para olduğu ifade edilir. Genel olarak rüyasında kişi topuğunda çıkan bir yaradan dolayı acı çektiğini görüyorsa yakın zamanda iyi bir mal varisi olacağına ve ekonomik açıdan büyük olasılıkla rahatlayacağına delalettir.

Karındaki Yara

Karında çıktığı görülen yara kişinin yakın zamanda mal birikimi açısından büyük bir zarara uğrayacağına işarettir. Karında acıyan ve açık halde duran bir yara büyük bir darbe yiyerek kişinin elindeki tüm mal varlığını kaybetmesine neden olacaktır. Kişi büyük bir zarara uğrayarak maddi açıdan çok zor zamanlar geçirecektir.

Başta Görülen Yara

Başta görülen yara mal sahibi için üzücü bir haber alınacağına işarettir. Bu durumda kişinin kendi malını koruyabilmek için alacağı bir haber doğrultusunda hareket etmesi gerektiği şeklinde yorumlanmıştır. Ayrıca malını koruyabilmek için sakınacağı önemli bir durum olarak ifade edilmektedir.

Baldır Yarası

Baldırda görülen yara rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Baldırda ortaya çıkan yara kişinin uzun ve hayırlı bir ömür yaşayacağına işarettir. Rüyasında baldırında yara olduğunu gören bir kimsenin mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı yorumlanmıştır.

Kalp Yarası

Rüyada bir kimse kalbinin yara olduğunu görürse bu o kişinin aşık olacağı ve karşısına kendisi için hayırlı bir kısmet çıkacağı anlamına gelmektedir. Kalp yarası bazen karşılıksız aşka bazense tutkulu bir aşka işarettir Rüyasında kalbinde ya da göğsünde yara olduğunu gören bir kimse özellikle gençse yakın zaman içerinde aşık olacaktır.

Rüyada Erkeğin Yaralanması

Bir erkek rüyada yaralandığını ve canının acıdığını görüyorsa bu onun için hayra yorulur. Çünkü kişi genel olarak bir günaha yaklaştıysa ya da günah işlemek üzereyse yakınları ailesi ve etrafındaki dostları onu bu hatadan döndürerek doğru yolda ilerlemesi için çaba göstereceklerdir. Rüyada bir erkeğin yaralanması onun yakın zaman içerisinde günah işlemekten son anda döneceğini ve amel defterini düzeltebilmek için çalışacağına işarettir.

Rüyada Kadının Yaralanması

Bir kadın rüyada yaralandığını görüyorsa bu onun için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyasında vücudunun herhangi bir yerinde görülen yara o kişinin ikili ilişkilerde yaşayacağı büyük hayal kırıklıklarından oluşmaktadır. Ayrıca kadının eşi ya da sevgilisi tarafından büyük bir ihanete uğrayarak zor zamanlar geçirmesi aşka olan inancını kaybetmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Birini Yaralamak

Bir kişi rüyasında tanımadığı bir kişiyi yaralıyorsa ve karşısındakinin acı çekmesine neden oluyorsa bu durumda rüya kişi açısından pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kişinin etrafında bulunan düşmanlarını sevindireceği onlara karşı mahcup olacağı söylenir. Rüya yorumcuları kişinin etrafında bulunan kötü niyetli düşmanlarına karşı büyük bir düşüş yakalayarak rezil olabileceği şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır.

Rüyada Kişinin Yaralanması

Kişi rüyasında yaralandığını ve bu durumdan ötürü oldukça acı çektiğini görüyorsa bu rüya onun için yaşanacak olumsuzlukların habercisi niteliğindedir. Bu rüya çoğu rüya yorumcularına göre kişi rüyasında kendisinin yaralandığını görüyorsa bu durumda yakın zaman içerisinde ciddi bir hastalık geçirebilir. Bu hastalık kişinin büyük zamanını alacaktır. Aynı zamanda birçok olumsuzluk yaşayarak kötü bir ruh haline girecek olan rüya sahibi için kendisinin yaralanması pek hayırlı bir rüya değildir.

Bacaktaki Yara

Bir kişi rüyasında bacağının yaralandığını ve özellikle bu yaranın oldukça derin olduğunu görüyorsa kişi için hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin etrafındaki akrabalarının çokluğu ve iyiliği ifade edilmektedir. Kısa bir zaman içerisinde aileye yeni aile fertlerinin katılacağı ve giderek daha geniş bir aile olunacağı ifade edilir.

Akıcı Yara

Rüyada görülen açık derin ve kanlı rüya mecburiyeti simgelemektedir. Rüyasında bedeninin herhangi bir yerinde açık halde akıcı bir yaranın olduğunu gören bir kimse bu durumda zorunlu olarak borçlarını kapatmak için çalışmak zorunda olduğu yorumlanır. Kişinin nafaka veya çeşitli borçları birikerek zor durumda kalmasına ve bu nedenden dolayı çeşitli işlerde yoğun bir çalışma temposu ile çalışarak borçlarını kapatmasına işaret edilmiştir.

İki Ayağın Birden Yaralanması

Rüya sahibinin rüyasında iki ayağının birden yaralandığını görmesi çeşitli anlamlar içerebilir. Ancak en genel anlamı ile ifade edilecek olursa kişinin yapmış olduğu görevde uzun bir süre kalacağına işarettir. Özellikle kişi çalıştığı işte memnunsa bu hayra yorulabilecek bir rüyadır. Ancak kişi çalışmış olduğu görevden şikayetçiyse kişiyi pek memnun edilecek yorumlar yapılmaz. Çünkü rüya yorumları gereği kişi görevde olduğu işte ve yerde ömrünü tamamlayacak ve başka işler yapma imkanı olmayacaktır.

Kesici Alet Yaralamaları

Kesici alet yaralamaları kişinin etrafındakiler arasında büyük bir çatışma yaşadığına ve kimsenin iyi niyetine güvenmediğine işarettir. Ayrıca rüyada görülen kesici alet yaralanmaları kişilerin yakın dostları arasında dahi bir art niyet arayarak kendi kendisini zor durumda bırakmaya delalettir.

Genel olarak rüyada görülen yaranın çok geniş kapsamlı bir anlamı bulunmaktadır. Rüyada görülen yaralar kişilerin para kazanacağına yakın zamanda ekonomik yönden oldukça iyi durumda olacağına işarettir. Ayrıca görülen bazı yara rüyaları kişinin mal kaybedeceğine aynı zamanda çeşitli yönlerden zarar göreceğine işaret etmektedir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …