Rüyada Yakmak Görmek

Rüyada Yakmak

Rüyada yakmak, hayırlara yorulur ve kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin çektiği zahmetin ve çilenin sona ereceğine, hayatının zorluğunun ve yükünün hafifleyeceği, geçim derdinin kalmayacağı, alım sıkıntısının da biteceği anlamına gelir. Hayırlı kişilerle karşılaşmaya, onlardan yana menfaat görmeye, işleri hafifletmeye ve daha rahat bir yaşama kavuşmaya rivayet edilir. Rüyada yakmak genel anlamı ile güzeldir fakat rüyada yakılmak istenen objenin yanmaması iyi değildir ve zorluğun devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Bir Şey Yakmak

Rüyada bir şey yakmak, rüya sahibinin maddi imkânlarının artacağı, malının ve parasının da gittikçe çoğalacağı ile açıklanır. Kişinin azmi ve çalışkanlığı sayesinde elinin her geçen gün bolluğa kavuşacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Eşya Yakmak

Rüyada eşya yakmak, hem şans hem de şanssızlık olarak yorumlanır ve iki türlü tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaktığı eşyanın alevler çıkararak yanması ve kül olması mutluluk, kısmet ve şanstır fakat eşyanın kömür gibi kara duman çıkarması ve yanmaması şanssızlıktır ve şerli olayların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyanın niteliğine bağlı olarak hem iyilik ve hayır hem de kötülük ve zarar olarak ifade edilir. Rüya sahibinin rüyasında ateşler içinde bir yerin yanmış olduğunu görmesi yüzünün güleceğine yorulurken yangının olduğu yerden dumanların yükseldiğini görmesi hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Evin Yandığını Görmek

Rüyada evin yandığını görmek, alev varsa hayırdır ve zenginlik ile tabir edilir. Fakat rüyada evin yandığı halde hiç alev olmadığını görmek, maddi zarara uğramaya, hastalanmaya, kısmetini, şansını doğru kullanamamaya ve mutsuz olmaya delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …