Rüyada Yakalamak Görmek

Rüyada Yakalamak

Uzun zamandır yaşanan sıkıntılı günlerin ardından çok güzel ve çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına ve çok güzel işler gerçekleştirilerek büyük başarılara imza atılacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çocukluğundan beri hayalini kurduğu ve her zaman çok istediği şeylere ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Balık Yakalamak

Rüyada balık yakalamak, uzak bir yerde ikamet eden akrabalardan birinden alınacak ve çok güzel ve hayırlı olaylara vesile olacak haberlere işaret edilir.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, insanların imrenerek baktığı ve çok kıskandığı bir işe girmeye ve bu işten çok büyük başarılar kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Vahşi Hayvan Yakalamak

Rüyada vahşi hayvan yakalamak, çok büyük projeler yapılacağına ve bu projeler sayesinde çok uzun zamandır ortaya konmak istenen başarıların çok kolay bir şekilde ortaya konacağına delalet edilir.

Rüyada Yakalandığını Görmek

Rüyada yakalandığını görmek, rüya sahibinin, daha önce başına gelmiş hatalı bir aşk ilişkisine rağmen karşısına çıkan geçmişi gizemli biri ile yeni bir ilişkiye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Elma Yakalamak

Rüyada elma yakalamak, rüyayı gören kişinin, uzun bir süredir beraberlik yaşadığı sevgilisi ile hayırlı bir yola çıkıp evliliğe adım atacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat süreceğine işaret edilir.

Rüyada Su Kuşları Yakalamak

Rüyada su kuşları yakalamak, rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine ve üst mevkideki kişiler tarafından takdir edileceğine yorulur.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Rüyada kelebek yakalamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kötü durumlara düşeceğine ve çok sıkıntılı zamanlar yaşayıp iflas edeceğine işaret edilir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak, kazanılacak başarılar ile düşmanları ve rakipleri alt etmeye tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …