Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saç dökülmesi ne anlama gelir? Rüyada saçlarının döküldüğünü gören kişi için bu rüya çok da hayırlı yorumlanamaz. Bu kişinin gerçek hayatında ailesi, arkadaşları ve sevdikleri tarafından haksızlığa uğrayacağı söylenir. Arkasından iş çevrileceğine ve bir çok sıkıntı ve huzursuzluğa düşeceği rivayet edilir.

Rüyada saçın tutam tutam dökülmesi

Rüyasında saçının bu şekilde döküldüğünü gören kişinin yakın çevresinden biriyle giriştiği bir işte büyük bir hüsrana uğrayacağı, emeklerinin ve maddi manevi varlıklarının boşa gideceği rivayet edilir.

Rüyada saçların koparak dökülmesi
Rüyada saçının koparak döküldüğünü gören kişi, hayatında girdiği bir işten hüsranla çıkacak ve kötü bir darbe yemiş olacak şeklinde rivayet edilmiştir. Bu durumun düşmanlarını sevindirmenin yanında yakını sandığı kişilerin de hoşuna gideceği söylenir.

Rüyada kel olduğunu görmek
Rüyasında saçları döküle döküle kel kalan bir kişiyi görmek, o kişinin bir sebepten dolayı maddi olarak mallarının zarar göreceği söylenir.

Rüyada kendini kel olarak görmek
Rüyasında kendisini direk kel olarak gören kişinin para sıkıntısı çekeceği rivayet edilir.

Rüyada kel bir kadın ya da kel bir erkek görmek
Rüyada kel bir kadın görmek kişinin yakınları arasından kötü olduğu ortaya çıkacak bir insana, kel bir erkek görmek ise dert ve sıkıntı haberlerinin alınacağına rivayettir.

Rüyada saçların beyazlaması ve dökülmesi
Rüyada saçlarının beyazladığını ve döküldüğünü gören kişinin en yakınları tarafından haksızlığa uğrayacağına, bu haksızlıklar yüzünden kötü zamanlar geçireceği söylenir.

Rüyada kısa saç görmek
Rüyada kısa saç görmek bazen şöhrete kavuşulacağına, bazen de maddi olarak kötü günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada kirli saç görmek
Rüyada saçlarının kirli olduğunu görmek, kısa bir süreç içerisinde sıkıntılı olaylar yaşayacağınıza ve bir takım endişeler içerisine düşeceğinize rivayet edilir.

Rüyada saçın kıvırcık olduğunu görmek
Rüyada kıvırcık saç gören kişinin yakın zamanda güzel bir aşk yaşayacağı ve ilişkisinde mutlu olacağı rivayet edilirken aynı zamanda sıkıntılı dönemlerden kurtulup maddi – manevi ferahlamaya gidileceği de söylenir.

Rüyada saçın uzaması
Rüyada saçının uzadığını gören kişinin ferah ve mutlu bir hayat geçireceği söylenir. İşlerinin açılacağı, bolluk ve bereket içerisine düşeceği rivayet edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …