Rüyada Dil Görmek

Rüyada Dil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dil Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibinin yardımcısı olan birey ile ifade edilir. Bu birey, rüya sahibinin bütün işlerini takip eden, toplantılarını ayarlayan, eksiklerini gideren, arkasında bıraktıklarını toplayan, hayatını yönlendiren kişi olarak ifade edilir. Bir danışman ya da uşak da olabilir, evde ya da iş yerinde önemli bir yardımcı da olabilir. Bu birey rüya sahibinin hayatında eli kolu olan kişidir. Yokluğu büyük zorluğa ve karmaşaya neden ya da sebep olur.

Rüyada dil görmek, yalancılığa, dedikoduculuğa işaret­tir. Dilinizi bağ­lanmış görmek, fakirliğe ve zarurete düşmeye işarettir. Koyun dili kötü huylu arkadaşınızın sözlerine inanarak zarara uğrayacağınıza işarettir. Rüyada kendi dilinizle konuşma duymanız dertlerinizi dökmek ihtiyacı duyacağınıza, yabancı bir dil ile konuştuğunuzu duymak derdinizi kimseye açıklayamayacağınıza işarettir.Rüyada dil görmek, kişinin tercümanı, rehber ve kılavuzu anlamına işaret olarak yorumlanır. Rüyada görü­len dil, kişinin işlerini yürüten bir müdürüne işarettir şek­linde de tabir olunmuştur.Kişinin dili, hata yaptığı bir mahal (bir yer) olarak da yo­rum yapılmıştır. Buna göre dil, kişinin hata kaynağıdır şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Dil Yarası Görmek

Rüyada dilinin yara olduğunu gören kişinin rüyası, zevkine ve keyfine düşkün olması nedeni ile bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin zafiyeti olduğu konularda başının ağrıyacağı anlamına gelir. Bu nedenle bazı duyguların dizginlenmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Dil Çıkarmak

Rüyada dil çıkardığını gören birey bir ayıp yapacak ve bu nedenle de çok kınanacak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin bir birey ile ağız münakaşasına girerek, kötü sözler etmesi nedeni ile haksız bulunmasına tabir edilir.

Rüyada Dilini Isırdığını Görmek

Rüyada dilini ısırdığını gören kişi, olaylara karşı sakin bir tutum sergilemeye çalışıyor ve elinden geldiğince sakinliğini ve sükûnetini korumak için uğraşıyor yani sabırlı olmaya çalışıyordur.

Rüyada Dilin Tutulması

Rüyada dilin tutulması menfaat ve fayda sağlamak için gerçekleri gizlemeye ya da yalan yere şahitlik yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin yalan söylemesi ile günaha girmesi manasına gelir.

Rüyada Dilini Isırmak

Büyük bir ayıp yapmaya, bu ayıbı duyanların durumun vahameti nedeni ile tabir yerindeyse küçük dillerini yutacağına yorumlanır. Bu büyük ayıp rüya sahibinin alnında büyük bir leke olarak kalacak ve hiç silinmeyecek demektir.

Rüyada Dilin Kesilmesi

Rüyada dilinin kesildiğini gören kişinin bilerek ve isteyerek hak yolunu ter edip, dinden çıkacağı manasına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …