Rüyada Diken Batması

Rüyada Diken Batması Ne Anlama Gelir?

Rüyada Diken Batması Ne Anlama Gelir? üzüntüye sebep olacak, zehir zemberek sözler duymak demektir. Özellikle insanın yakın çevresinden birini ifade eden rüya, bu kimseden hiç beklenmedik sözler duymak yahut o kimsenin insan aleyhinde yaptığı konuşmalara şahit olmak manasındadır. Beklenmedik birinden duyulacak ağır sözlere ve haksız eleştirilere maruz kalmak, hakkı olan bir terfiyi alamamak, maddi açıdan zarara uğramak manasına geldiği gibi, aynı zamanda insanı sürekli iğneleyici sözler söylemek marifetiyle sıkıntıya ve zorluğa düşüren yakın bir akrabaya da ifadedir. Bu rüyayı psikolojik bir savaşın tabiri olarak da görmek mümkündür. Özellikle çalışılan iş yerine ait gizli bilgileri saklamak ya da önemli sırlara vakıf olmak sebebiyle insanın üzerinde çok ciddi bir baskı hissedeceğine, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine de ifadedir.

Rüyada Diken Batması Ne Manaya Gelir?

Özellikle kişinin yakın çevresinden birini işaret eden rüya, bu kimseden hiç beklenmedik sözler duymak yahut o kimsenin kişi aleyhinde yaptığı konuşmalara şahit olmak manasındadır. Beklenmedik birinden duyulacak ağır sözlere ve haksız eleştirilere maruz kalmak, hakkı olan bir terfiyi alamamak, maddi açıdan zarara uğramak manasına geldiği gibi, aynı zamanda kişiyi sürekli iğneleyici sözler söylemek marifetiyle sıkıntıya düşüren yakın bir akrabaya da alamettir. Bu rüyayı  bir savaşın tabiri olarak da görmek mümkündür. Özellikle çalışılan iş yerine ait gizli bilgileri saklamak ya da önemli sırlara vakıf olmak nedeniyle kişinin üzerinde çok ciddi bir baskı hissedeceğine, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine de delalettir.

Rüyada Eline Diken Batması

Ele batan diken meslekle ilgilidir ve yaşanacak aksiliklerin habercisidir. ekonomik açıdan yapılan işin yetersiz kalmasına yahut yeni bir iş aramak zorunda kalınacağına yorumlanır. Küçük işletmesi olanların ya da ticarete yeni atılan insanların bir türlü zarar etmekten kurtulamadıklarından dolayı çekecekleri sıkıntının da ifadesidir.

Rüyada Ayağa Diken Batması

İş yapamayacak denli hastalanmak, aşırı halsizlik ve isteksizlik yaşamak manasındadır. rüya sahibinin sırtını dayadığı, sırlarını verdiği ve hatta işlerin başına getirdiği biri tarafından oyuna getirileceğini, düşmanları ile işbirliği yapan arkadaşları sebebiyle manevi açıdan büyük bir sarsıntı geçireceği manasına gelir. Ayağa batan diken hane içinde bir kimsenin beslediği düşmanca tavırların, haksızlığa uğramanın ve sahip olunan makamı kaybetmenin de ifadesidir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …