Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüyada Demir Parmaklık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Demir Parmaklık Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibinin zor bir ömrü olacağına ve yaşamının sürekli rekabet etmekle geçeceğine ifadeeder. Çok ağır şartlarda, uzun Saatler çalışmaya, ayakların ve ellerin nasır tutmasına, belin bükülmesine ve saçların ağarmasına ifade eder.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüya sahibinin ekmeği ifade yerindeyse aslanın ağzından değil midesinden aldığına, çok meşakkat çektiğine ve zahmet girdiğine ifade edilir. Buna rağmen, insanın elindekilerle yetinen, küçük şeylerle mutlu olmayı bilen insan olması sayesinde rahatının ve sıhhatının yerinde olacağına ifade eder.

Rüya sahibinin çok yakın biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında parmaklık görmesi, kişinin mutlu ve sevinçli bir hayatı var ise beklemediği bir anda tersine dönen bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Parmaklık Görmek

rüyada parmaklık görmek, rüya sahibini hayra götürecek olayların yaşanacağına, insanın kötü insanların şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına ifade eder. Tatlı dilli, hoş sohbet kimse olmaya böylece çok değer görmeye ve sevilmeye ifade eder.

Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek

Rüyada demir parmaklıklı kapı görmek, toplumu düzenleyen, insanların arasındaki ilişkileri yöneten ve onları disiplin içinde tutan yönetimin o yerde üstün olduğuna ve adaletin er ya da geç yerini bulacağına ifade eder.

Rüyada Demir Parmaklıklı Pencere Görmek

Rüyada demir parmaklıklı pencere görmek de yine kanunun üstünlüğüne, kuralların kesin ve net çizgilerle belirlenmiş olmasına ifade edilir. Herkesin güvenliğinden sorumlu olan güçlerin varlığına ifade eder.

Rüyada Tel Örgü Görmek

Rüyada te örgü görmek, rüya sahibinin bir görev için yaşadığı yeri terk etmek zorunda kalıp gurbete gideceğine, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu sebeplede de başarısız olacağına ifade eder.

Rüyada Dikenli Tel Görmek

Rüyada dikenli tel görmek, insanın içine sinmeyen ve bir türlü aklının almadığı, anlamakta ve çözmekte zorlandığı bir takım meseleler olduğuna yorumlanır. Bir yandan da özel hayatın kutsallığı ile değerlendirilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …