Rüyada Deccal Görmek

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deccal Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibi için, menfaat ve çıkar elde etmek için elinden geleni yapacak, din ve hak yolunu terk edip, günah işlemekten çekinmeyecek ve bunun için bir an dahi düşünmeyecek bir kimsenin varlığına işaret edilir. Bu kişinin gözünü para ve mal mülk hırsı bürüdüğü, daha da fazla zenginlik için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığı yorumu yapılır. Kişi, makam, mevki ve şöhret sahibi olmak adına her türlü ve her çeşit kötülüğü yapmaya hazır demektir.

Rüya’da Deccalı Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada deccal gören kimsenin evinde dedikodu söz­lerinin çoğalacağı ve fitne, ayrılık olacağı ile tabir edilir. Deccal, hilekar, dalavereci, yalancı ve ara bozucu ve boz­guncu (müfsit) bir kimseyi temsil eder şeklinde tabir edilir. Rüyada deccalı görmek, yalan ve büyüye, deccal ile arka­daş olduğunu gören kişi için bu rüyası, bela, musibet ve afete işaret eder şeklinde tabir olunur. Bazı kere de Deccal’ı görmek, inançsızların şehirlerinden bir şehrin fethedileceğine işârettir. Yine rüyada Deccal’ı görmek, bidat ve sapıklıkların meydan bulacağına işâret eder. Deccalı görmek, sihir ve yalana ve ona arkadaş olan yahut onun sıfatına intikal ettiği­ni gören kimse için afet ve belaya işârettir.

Rüyada Deccalın Çıktığını Görmek

Rüyasında deccalın çıktığını görmek, halk (insanlar) ara­sında zuhur edecek (çıkacak) din yönünden sapık ve bidat sahibi bir kimseye işarettir şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin rüyada Deccal’ın çıktığını ve ortalığı velveleye verdiğini görmesi, düşmanın saldırmasına ve yeryüzünde kan dökülüp fitne ve fesadın ortaya çıkmasına işâret eder. Misafir ve gurbetteki adamın rüyada Deccal’ın çıktığını ve ortalığı velveleye verdi­ğini görmesi, yolunun kesileceğine işârettir. Yine rüyada Deccal’ın çıkması, halk arasın­dan zuhur edecek bidat ehli ve sapık bir kim­seye işârettir. Deccal’ın rüyada geçtiği ve uğradığı yer­ler, üzüntü, keder, şiddet, zulüm ve hububat ve emlâkta büyük âfetlerin meydana gelmesi veya yağmurun yağmaması sebebiyle hayrın men edilmesine işâret eder.

düşmanın saldırmasına ve yeryüzünde kan dökülüp fitne ve fesadın ortaya çıkmasına isarettir. Deccalı görmek inançsız şehirlerinden bir şehrin fethedilmesine işarettir. Deccalı görmek, sihir ve yalana ve ona arkadaş olan yahut onun sıfatına intikal ettiğini gören kimse için afet ve belaya işarettir. Deccalın rüyada geçtiği ve uğradığı yerler, üzüntü, keder, şiddet , zulüm ve hububat ve malikte büyük afetin meydana çıkmasına, yahut yağmurun yağmamasından dolayı hayrın men edilmesine işarettir. Deccalın çıktığını görmek, halkta çıkacak bid’at ve sapık bir kimseye işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …