Rüyada Dayanmak

Rüyada Dayanmak

Rüyada dayanmak ne anlama gelir? rüyayı gören insanın, kariyer hayatı içinde karşısına çıkan sıkıntılardan, sevdiği insanlardan alacağı destek ya da yardımlarla kurtulacağına, bu sayede kendisini çok rahat hissedeceğine,tek başına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından kariyerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, üzüntülerini ve hüzünlerini bir kenara bırakıp kendisini kariyerine ve sevdiği insanlara,destek vermeye yardım etmeye vereceğine ve bundan sonra adımlarını daha dikkatli atıp kariyerini daha güçlü tutacağına ifade eder.

Rüyada Kapıya Dayanmak

Rüya sahibinin,kariyer hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılı dönemi, kendisine her durumda yardımcı olan bir insan sayesinde atlatacağına, kariyerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, kendisine düşmanlık besleyenlere karşı önlem alacağına, bundan sonra başına gelebilecek zorlu ve problemli konuları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına ifade eder.

Rüyada Duvara Dayanmak

Rüyayı gören insanın, canını sıkan ve moralini bozan konulardan kurtulmak için kariyer hayatından ahbap olduğu bazı kariyer adamlarından ya da kendisine akıl hocalığı yapan insanlardan yardım alacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına ve bu sayede kariyerini yoluna sokacağına ifade edilir.

Rüyada Birine Dayanmak

Rüya sahibinin, sosyal hayatında ya da eğitim hayatında ortaya çıkan bir zorluktan sevdiği bir arkadaşının      vereceği bir yardım ile kurtulacağına, bu yardımla birlikte kendisine geleceğine, gerçekleştirmek dilediği şeyi gerçekleştireceğine ve yakın bir vakitte böyle bir konuyla karşılaşacak olan dostuna da kendisinin yardım edeceğine ifade eder.

Rüyada Ağaca Dayanmak

Rüyayı gören insanın, kariyer hayatında ya da sosyal hayatında daha önce yardım ettiği bir insandan zorluğa düştüğü bir durumda yardım alacağına, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, büyük sorunları ortadan kaldırdıktan sonra çok huzurlu olacağına ve mutlu,neşeli,sevinçli olacağına ifade eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dayı Kızı Görmek

Rüyada Dayı Kızı Görmek

Rüyada dayı kızı görmek ne anlama gelir? aile içinde oluşan ve insanı da içine çeken …