Rüyada Dargın Görmek

Rüyada Dargın Görmek

Rüyada dargın görmek ne anlama gelir? yakınlık duyulan birinden karşılık görmemek, platonik bir sevdaya tutulmak ve duygusal açıdan zayıflamak manasında gelir. Kariyerle alakalı bir sorunda araya birini koymak ve o kimsenin yardımı ile çalıştığı yerdeki bütün problemlerden kurtulmak manasına gelir. Mevcut kariyer kaynaklarını daha büyük bir ideal için kullanmak, elindeki parayla daha çok gelir getiren bir sektöre yönelerek yatırım yapmak şeklinde de yorumlanır. Başkalarının yapamazsın dediği ya da insanın gücünü küçümsediği konularda o kişileri utandırmak, onları söyledikleri sözlere pişman edecek başarılar elde etmek ve imrenilecek biri haline gelmek demektir. Rüya sahibinin içinde ukde kalan bir düşü sonunda gerçek hale getireceğine, bunun için çok kısa bir müddet kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına da müjde olarak ifade edilir.

Rüyada Birine Dargın Olmak

Sevilen birine dargın olmak, gerçekte o insanla çok yakın, sıkı fıkı arkadaş olmak, günün hemen her saatini beraber geçirmek, sırlarını birbirine vermek anlamına gelir. Sevilmeyen birine dargın olduğunu görmek ise, o kişiyle bağları koparmaya sebep olacak bir davranışla karşılaşmak, duyulan bir söz sebebi ile o insana gerçek hayatta içten içe kırgınlık gütmek ve sonrasında da konuşmama kararı almak demektir.

Rüyada Dargın Olunan Biriyle Barışmak

Hayra işaret olan rüya, dargın olunduğu ve barışıldığı görülen insandan alınacak güzel ve manalı bir armağana ifadedir. Bekar genç kızlar için yüksek maddi karşılığı olan bir armağan alacaklarına yorumlanır. Evli kadınlar için eşlerinin aldıkları bir mülkün tapusunun kendi üstüne yapılacağı manasına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dar Sokak Görmek

Rüyada Dar Sokak Görmek

Rüyada dar sokak görmek ne anlama gelir? bir sınavdan geçileceğinin habercisidir. Kariyer yolundayken bir anda …