Rüyada Dargın Görmek

Rüyada Dargın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dargın Görmek Ne Anlama Gelir? Yakınlık ve özlem duyulan birinden karşılık görmemek, platonik bir sevdaya tutulmak ve duygusal açıdan zayıflamak manasında gelir. Kariyerle alakalı bir sorunda araya birini koymak ve o kimsenin yardımı ile çalıştığı yerdeki bütün problemlerden kurtulmak manasına gelir. Mevcut kariyer kaynaklarını daha büyük bir ideal için kullanmak, elindeki parayla daha çok gelir getiren bir sektöre yönelerek yatırım yapmak şeklinde de yorumlanır. Başkalarının yapamazsın dediği ya da insanın gücünü küçümsediği konularda o kişileri utandırmak, onları söyledikleri sözlere pişman edecek başarılar elde etmek ve imrenilecek biri haline gelmek demektir. Rüya sahibinin içinde ukde kalan bir düşü sonunda gerçek hale getireceğine, bunun için çok kısa bir müddet kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına da müjde olarak ifade edilir.

İmam-ı Nablusi’nin Dargınlıkla İlgili Yorumu?

Rüyasında hiç bir sebebi yok­ken boşu boşuna darılmış olduğunu gören kişinin bu rüyası, onun aniden ölümüne (öleceğine) işaretle tabir olunur. Rüyada sebepsiz olarak birisine dargın ol­duğunuzu görmek, rezil olmasını gerektiren şeyleri yapmaya ve hastalıklara işârettir.Rüyasında dargınlık görmek, fakirliğe, fakir düşmeye ve malını gereksiz yere harcayıp israf etmeye işaret eder.Rüyada dargın olduğunu görmek, iyiye yorumlanmaz.Bazı kere de rüyada dargınlık hali, fakirliğe ve eldeki malı lüzumsuz yere harcamaya, israf etmeye işâret eder.
Rüyada herhangi bir sebep olmaksızın darıldığını görmek ani ölümdür. Bazen de insanı rezil edecek şeyleri yapmaya ve hastalıklara işarettir. Dargınlık, fakirlik ve malı gereksiz yere harcamaktır. Bir kimse kendisinin birisine dargın olduğunu görse işleri o kişinin eline geçer.

Rüyada Birine Dargın Olmak

Sevilen birine dargın olmak, gerçekte o insanla çok yakın, sıkı fıkı arkadaş olmak, günün hemen her saatini beraber geçirmek, sırlarını birbirine vermek anlamına gelir. Sevilmeyen birine dargın olduğunu görmek ise, o kişiyle bağları koparmaya sebep olacak bir davranışla karşılaşmak, duyulan bir söz sebebi ile o insana gerçek hayatta içten içe kırgınlık gütmek ve sonrasında da konuşmama kararı almak demektir.

Rüyada Dargın Olunan Biriyle Barışmak

Hayra işaret olan rüya, dargın olunduğu ve barışıldığı görülen insandan alınacak güzel ve manalı bir armağana ifadedir. Bekar genç kızlar için yüksek maddi karşılığı olan bir armağan alacaklarına yorumlanır. Evli kadınlar için eşlerinin aldıkları bir mülkün tapusunun kendi üstüne yapılacağı manasına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …