Rüyada Darbe Görmek

Rüyada Darbe Görmek

Rüyada darbe görmek ne anlama gelir? gerçek hayatta yanılmaya,hüzünlenmeye, üzülmeye, güvenilir insanlardan beklenmedik davranışlar görerek hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. İnsanın aklını kurcalayan bir konunun verdiği rahatsızlık yüzünden stres içinde kalacağına, bu nedenle mide veya sindirim sorunları yaşayacağına da tabir edilir. Darbe gören kişilerin etrafında samimi insanlar olmaz ve yalan dolanla iş yapan ortaklıklar kurulması yüzünden parasal sorunlar meydana gelir. Kariyer ömründe bencil, kendinden başka kimseyi düşünmeyen ve başkalarının hayatına karışmakta beis görmeyen insanların varlığını bildiren rüya benzer vakitte rüya sahibine adımlarını atarken dikkat etmezse tuzaklara düşebileceğine, kendisine bilenen düşmanlarının olduğuna ve mutluluğuna,neşesine,sevincine, huzuruna göz diken kötü niyetli insanların varlığına da ifade edilir.

Rüyada Kafaya Darbe Almak

Sert bir nesneyle kafaya darbe almak düşüncelerdeki karışıklığa ve rahatlık içinde geçen hayatın bir anda kaosa dönüşmesine alamettir. Hiç hesapta yokken ortaya çıkan sürpriz gelişmelerin insanın bütün gelecek planlarını bozacağına, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine delalettir. Kafasına taşla darbe aldığını gören kimse başına gelen büyük bir beladan sonra edindiği tecrübe ile hayata bakış açısını değiştirir. Bedeli ağır olan deneyimler kazanılacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine de yorumlanır.

Rüyada Darbe Yapıldığını Görmek

İhtilal anlamına gelen bu rüya, gerçek hayatta koşulların ani değişimi ile kişinin düşeceği ekonomik zorlukları, ülkenin sosyal, yönetimsel ve toplumsal yapısındaki huzursuzlukların hane içine de yansıyacağını, her açıdan kendini güvende hissetmeyen kişinin bir türlü huzurla uyuyamayacağını alamet eder. Gelecekten kuşku duymaya ve yapılan yatırımların heba olmasıyla düşülecek zor durumları da gözler önüne serer.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada deniz dalgası görmek ne anlama gelir? normalde hayra yorulmaz ve insanı bekleyen çetin bir …