Rüyada Dana Kesmek

Rüyada Dana Kesmek

Rüyada dana kesmek ne anlama gelir? İslami açıdan insanın çok büyük bir emeline kavuşacağı manasına gelir. Dana kesen kimse borçlarından kurtulur ve günahları bağışlanır. Hayra alamet olan rüya bazı durumlarda kişinin daha önce adadığı ancak yerine getirmediği bir adağı olduğunu da hatırlatan önemli bir uyarıcı rüyadır. Dana kestiğini görenin şansı yaver gider ve kariyerinde bolluk, bereket ve kazanç her vakit artar. Vazifelerini ve sorumluluklarını büyük bir özenle yerine getiren bir kimse olunduğuna, saygı ve ün sahibi olarak ömrüne devam edeceğine de ifade edilir.

Rüyada Dana Almak

Parasal konularda çok büyük bir kazanç sahibi olunacağını, değeri yüksek gayrimenkuller alınacağını, evlenmemiş kimseler için de unvan sahibi, başarılı kimselerle arkadaşlık edileceğini gösterir. Rüyasında dana satın alan kimse, başkalarına da borç verir ve zor durumda olanların yardımına koşar.

Rüyada Dana Sattığını Görmek

Arkadaş çevresinin genişliğine ve rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilip, sayılan bir kişi olduğuna işaret eder. Güven verici ve sorumluluk sahibi bir iş sahibi, para konusunda cömert ve iyilik yapmayı seven biri olunduğuna delalettir. Kilolu bir dana satan kişi başkalarına yaptığı yardımların sevabını çok büyük şekilde geri alır ve ahiret hayatı da rahat geçer.

Rüyada Dana Görmek

Rüyasında dana gören insan zengin olur. Bolluk ve bereketin de habercisi olan rüya kişinin uzun süredir yaşadığı huzursuzluğun da sona ereceği anlamına gelir. İş yerinde yaşanacak güzel bir terfiye ya da maaş zammına da işaret eden rüyada görülen dana zayıf ve çelimsiz ise bu durumda ciddi bir mal ve para kaybı manasına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada damdan düşmek ne anlama gelir? insanın muratlarına,isteklerine,dileklerine,arzularına kavuşamayacağını, planlarının beklenmedik şekilde bozulacağını, yolculuklarının iptal …