Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada Damdan Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Damdan Düşmek Ne Anlama Gelir?İnsanın muradına ve hayallerine,isteklerine,dileklerine,arzularına kavuşamayacağını, planlarının beklenmedik şekilde bozulacağını, yolculuklarının iptal olacağını ve kariyerinde bazı sıkıntılar yaşanacağını ifade eder. rüyada damdan düşmek benzer vakitte insanın mevki,makam, derece ve itibar kaybı yaşamasına da ifade sayılır. Damdan düştüğünü gören insanın düşmanı,hasımı daha çok olur ve ayağını kaydırmak için pek çok tuzak ve  söz konusudur. Uyarı mahiyetinde de olan rüya, insana dikkat etmesi gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Varlıklı ve zengin bir kimse damdan düşer ise, çok ani şekilde tüm parasını ve mal varlığını  yitirebilir, mallarından ve eşyalarından olabilir. Fakir ve yoksul kimseler için de daha da yoksul bir hayata ifade eden rüya normalde hayırlara yorumlanmaz.

Ebu Saîd el-Vâiz’in Damdan Düşmek İle İlgili Tabiri?

Boşluğa düştüğünü görmek rahat bir yaşam sürüldüğü anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Balkondan düştüğünü görmek kişinin maddi ve manevi olarak kayıp yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada yüzüstü düşmek kişinin dini özelliklerinin artacağı anlamına gelmektedir. Rüyada yürürken düşmek kişinin maddi gelirinin artacağı anlamına gelir. Rüyada gökyüzünden düşüldüğünün görülmesi kişinin iyi bir evlat olacağına ve ailesinden her zaman dua almaya devam edeceğini ifade eder.

Rüyada Damdan Düşüp Bir Yerini Kırmak

rüyasında damdan düştüğünü ve bir yerinin kırıldığını gören kimse maddi kayıplar yaşar, kariyerinden olur ve evli ise evliliğinde boşanma durumuna neden olacak tartışmalar yaşanır. aile ve iş hayatında olduğu kadar Sağlık konusunda da sıkıntılar olacağını delalet eden rüya aynı zamanda kişinin mevcut işinde başarısız olacağını ve işsiz kalacağını da bildirir. Düşüp bir yeri kırılan kişi uzun süre acı çeker ve sıkıntılı ve zorlu bir hayat yaşar.

Rüyada Düştüğünü Görmek

Rüyada düştüğünü gören kişi zengin ise yoksullaşır, evlatları mallarını har vurup harman savurur, evine giren paranın bereketi olmaz ve hanede de her zaman huzursuz bir ortam söz konusu olur. Eğer düşülen yer güzelse veya denize düşülüyorsa, yeşil bir alansa bu kişinin içinde bulunduğu durumdan çok daha iyi bir duruma geçeceğine ve hayatında çok olumlu gelişmelerle karşılaşacağını, sevineceği haberler alacağı anlamına gelir. Bazen de kötü olacağı düşünülen bir olayın sonuçlarının kişi için son derece menfi sonuçlara sebep olacağı manasına da gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …