Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada damdan düşmek ne anlama gelir? insanın muratlarına,isteklerine,dileklerine,arzularına kavuşamayacağını, planlarının beklenmedik şekilde bozulacağını, yolculuklarının iptal olacağını ve kariyerinde bazı sıkıntılar yaşanacağını ifade eder. Rüyada damdan düşmek benzer vakitte insanın mevki,makam,derece ve itibar kaybı yaşamasına da ifade sayılır. Damdan düştüğünü gören insanın düşmanı,hasımı çok olur ve ayağını kaydırmak için pek çok tuzak ve  söz konusudur. Uyarı mahiyetinde de olan rüya, insana dikkat etmesi gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Varlıklı bir kimse damdan düşer ise, çok ani şekilde tüm parasını yitirebilir, mallarından ve eşyalarından olabilir. Fakir ve yoksul kimseler için de daha da yoksul bir hayata ifade eden rüya normalde hayırlara yorumlanmaz.

Rüyada Damdan Düşüp Bir Yerini Kırmak

Rüyasında damdan düştüğünü ve bir yerinin kırıldığını gören kimse maddi kayıplar yaşar, kariyerinden olur ve evli ise evliliğinde boşanma durumuna neden olacak tartışmalar yaşanır. Aile ve iş hayatında olduğu kadar sağlık konusunda da sıkıntılar olacağını delalet eden rüya aynı zamanda kişinin mevcut işinde başarısız olacağını ve işsiz kalacağını da bildirir. Düşüp bir yeri kırılan kişi uzun süre acı çeker ve sıkıntılı ve zorlu bir hayat yaşar.

Rüyada Düştüğünü Görmek

Rüyada düştüğünü gören kişi zengin ise yoksullaşır, evlatları mallarını har vurup harman savurur, evine giren paranın bereketi olmaz ve hanede de her zaman huzursuz bir ortam söz konusu olur. Eğer düşülen yer güzelse veya denize düşülüyorsa, yeşil bir alansa bu kişinin içinde bulunduğu durumdan çok daha iyi bir duruma geçeceğine ve hayatında çok olumlu gelişmelerle karşılaşacağını, sevineceği haberler alacağı anlamına gelir. Bazen de kötü olacağı düşünülen bir olayın sonuçlarının kişi için son derece menfi sonuçlara sebep olacağı manasına da gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Damar Görmek

Rüyada Damar Görmek

Rüyada damar görmek ne anlama gelir? hayırlara alamet eder. Aile sevgilerinin sağlamlaşmasına,kardeşlerin, kuzenlerin, akrabaların birbirine …