Rüyada Çorba Görmek

Rüyada Çorba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çorba Görmek Ne Anlama Gelir? dünya malına sahip olmaya ve bolluğa kavuşmaya ifade edilir. rüya sahibinin uzun ömürlü ve sıhhatlı olacağı, bir elinin yağda bir elinin balda keyfince bir yaşam süreceği ile tabir edilir. Yanlış giden işlerin düzene girmesi, berbat olan planların ve projelerin tekrar gündeme gelmesi ve bu defa başarılı sonuçlar alınması ile tabir edilir. Çorba görmek, müjde ile gelecek olan güzel haberlere ve olaylara ifade edilir.Rüya sahibinin hiçbir vakit geçim zorluklarına düşmeyeceği, borçlarını ödemek için kara kara düşünmek zorunda kalmayacağı ile ifade edilir.

Rüyada Çorba Görmek Ne Manaya Gelir?

Gelirinizin artarak rahatlaya­cağınıza işarettir. rüyada çorba içtiğini gören kimsenin ücretinin ve maaşının veya gelirinin artacağına veya son işinizin çok güzel sonuçlar vereceğine, rızkının çoğalacağına işarettir.Rüyada bir kap içerisinde çorba olduğunu görmek, hayır ve berekete işâret eder.Rüyada çorba içtiğini görmek, rızık ve menfaate işârettir.Rüyada çorbayı içerken üzerine döktüğü­nü görmek, işlerin dağılacağına ve üzüntülerin geleceğine işârettir.

Rüyada Çorba İçmek

Rüya sahibinin ayağına gelecek güzel ve büyük bir kısmeti olacağı ve bu kısmet sayesinde borçlarının fazlasından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Çorba Yapmak

Rüya sahibinin kafasının karışıklığına yorulur. Kişi, bazı konularda kararsızdır ve bu nedenle ne yana döneceğini bir türlü kestiremiyordur. Rüya sahibi, yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal durumunda kalmış ve bu durumdan da bir hayli bunalmış demektir.

Rüyada Çorba Karıştırmak

Alın teri ile kazanılan helal kazanca delalet eder. Rüya sahibi belki ekmeğini nice çilelerle kazanıyor ama yine de yanı başında duran, elini uzatsa alabileceği haram lokmaya tenezzül etmiyordur.

Rüyada Çorba Taşması

Uğursuzluk anlamına gelir. rüyasında çorbanın taştığını gören kişi için bazı zor durumlar yaşanacak demektir. Rüya sahibinin borçlarının artacağına, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına ve bir de bunun üzerine nahoş haberler duyacağına delalet eder.

Rüyada Çorba İkram Etmek

Rüya sahibinin çevresinde haddini bilmez ve meraklı kişiler olduğu şeklinde tabir edilir. Bu kişiler kendilerini rüya sahibinin işlerine burnunu sokmaktan alı koyamazlar ve her konuda düşünce beyan etmek için adeta birbirleri ile yarışa girerler.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …