Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada çok yılan görmek ne anlama gelir?, o dönemin bol yağışlı geçeceğinin habercisidir. Çok alime göre bu rüya genellikle yağışa işaret eder. Bulunduğu şehirde bir sürü yılanın olduğunu ve sokaklarda gezdiğini görmek o beldeye büyük bir yağışın geleceğine ve bazen de bu yağışın zarar vereceğine delalettir. Rüyada çokça yılan görmek bazen de sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen bazı kimseler olduğu anlamındadır. Böyle bir rüyayı gören kişi, arkadaş görünümlü düşmanlarla ilişki içerisine girer ve onlarla zaman geçirir. Bazı alimlere göre ise bu rüya, düşman askerlerine, o beldenin düşmanlar tarafından zapt edilmesine, bir toplulukta nifak yaratan ve insanları kötülüğe sevk eden kimselerin çıkmasına işaret eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan genellikle düşmandır. Bu rüya kişiye kötülük yapan ve onun hakkında olay çıkaran hayırsız ve kötü kalpli bir adama işaret etmektedir. Kendi evinde yılan gören kişi, ailesinden gelecek bir kötülüğe maruz kalır. Evindeki yılanı katletmek ise akrabaları arasındaki düşmanı bulmaya işarete der. Rüyada yılanı iş yerinde görmek, çalışmalarınızı sekteye uğratmaya çalışan kötü kalpli bir adama yorumlanır.

Rüyada Yılanların Arasında Olmak

Rüyada birden fazla yılan olduğunu ve kendinizin de bunların ortasında bulunduğunuzu görmeniz, fazla düşmana sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Rüyada irili ufaklı yılanlar farklı tehlikelere sebep olacak düşmanlardır. Bazen de bu rüya fazla miktarda yağmur yağmasına ve size ulaşacak rahmete delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada Deniz Dalgası Görmek

Rüyada deniz dalgası görmek ne anlama gelir? normalde hayra yorulmaz ve insanı bekleyen çetin bir …