Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çoban Görmek

Rüyada Çoban Görmek

Rüyada Çoban Olmak

rüyada çoban olduğunu gören kimsenin işlerinden yana şansı ve kısmetı açık olur diye yorumlanır. Kişi, elini attığı her işi yerine getirecek, kusursuz işler yapıyor olması sayesinde de ticaret dünyasında sanatını en iyi şekilde icra eden sayılı kişiler arasına girecek demektir.

Rüyada Koyun Çobanı Olmak

Rüyada koyun çobanı olduğunu görmek, mesleğinde en tepeye çıkmaya ve hem geleceğini hem de kazancını garanti altına almış olmaya tabir edilir. Kişi, çalışkanlığı ve tahsili sayesinde mesleğinde layık olduğu yere gelecek ve sırtını sağlam kapılara dayanış olacak demektir.

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun sürüsü görmek, kişinin emrinde çalışan ve hizmetini gören kişilerin kendisine karşı saygılı, yumuşak başlı ve faydalı kimseler olduğuna delalet ederken bir diğer yandan da o yerdeki toplumun iktidar yanlısı olduğuna ve hükümete muhalefet etmediğine tabir edilir.

Rüyada Kurdun Koyunu Yediğini Görmek

Rüyada kurdun koyunu yediğini ya da kaptığını görmek, zalim olan bir patrona, yöneticiye, başkana, müdüre ya da şefe delalet eder. Anlayışsız, kaba ve halden bilmeyen bir kişi tarafından yönetilmek zorunda kalmaya yorulur.

Rüyada Kaval Çalmak

Bir kişinin rüyasında çoban olarak kaval çaldığını görmesi, o kişinin gülmesi gerektiğine mi, yoksa ağlaması gerektiğine mi bir türlü karar veremeyeceği karışık bir durumla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Çoban Görmek

Büyük adam olmayı başarmaya ama yine de alçak gönüllüğü elden bırakmamaya işaret eder. rüya sahibinin hayatının her alanında çok başarılı olacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına işaret eder. Malının, mülkünün çokluğuyla isim yapmış, üniformalı ya da takım elbiseli bir görevliye tabir edilir. islami rüya tabirleri daima en doğru olarak sitemizde yapılıyor.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuğunun Olması

Rüyada Doğum Yapmak rüyada doğum sıkıntıları içinde olması ve, sonunda bir bebeğinin olduğunu gören kişinin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir