Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çizme Giymek

Rüyada Çizme Giymek

Rüyada Çizme Giymek

rüya Alimlerine Göre rüyanın Tabiri Şudur: rüyada Çizme Giymek Nasıl Tabir Edilir.Rüyayı gören kimseler için ne yazık ki uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işindeki başarısının düşeceğine bu nedenle de geçim sıkıntısı içine girmesine neden olacak bazı engellerle karşılaşacağı ve bir süre bu zorlu durumu atlatmakla meşgul olacağı manasına gelir. Üzüleceğine, hastalanacağına ve, maddi güç kaybetmeye, huzursuz, keyifsiz ve mutsuz olmaya Yorumlanır.

Rüyada Çizme Giydiğini Görmek

Rüyasını gören kimselerin şansının ve kısmetinin kapanması nedeni ile başarısızlık yaşayacağı, itibar kaybedeceği ve ticaret hayatında neredeyse silinme noktasına geleceği anlamına gelir. Bu durum rüya sahibini psikolojik olarak da etkileyecek ve bu aile içinde kötü günler yaşanmasına neden olacak demektir.

Rüyada Çizmek Giyip Çıkarmak

Rüya sahibi kıvrak zekalı ve uyanık olması sayesinde kendini olmayacak hallere ve kötü durumlara düşürmekten kurtaracağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin tehlikeye, belaya ve melanete çok yaklaştığı bir anda hemen kısa yoldan geri döneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Çizme Giymek

Rüyasını gören kimselerin büyük umutlarla, temiz duygu ve düşüncelerle çıktığı bir yolda hayal kırıklığı yaşayacağına ya da böylesine güzel niyetlerle çaldığı kapıların yüzüne kapanacağına rivayet edilir ve şanssızlık yaşamaya yorulur.

Rüyada Siyah Çizme Giymek

rüyasında siyah çizme giydiğini gören kişi Allah’ın lütufları ile karşılaşacaktır diye kabul edilir. Ondan gelecek iyiliğe, mutluluğa, şifaya, rızka ve huzura işaret eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın izniyle muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Çizme Giymek

Samimi duygularla sevilmeye ve sevmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sevdiği kimseden karşılık göreceğine, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına ve birlikteliğini de evlilikle taçlandıracağına işaret eder. Gerçek mutluluğu ve aşkı yaşama şansına nail olmaya yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuğunun Olması

Rüyada Doğum Yapmak rüyada doğum sıkıntıları içinde olması ve, sonunda bir bebeğinin olduğunu gören kişinin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir