Rüyada Civcivler Görmek

Rüyada Civcivler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Civcivler Görmek Ne Anlama Gelir? Başka bir değişle birden fazla civciv görmek, rüyayı gören kişinin içini kıpır kıpır edecek, tabiri caizse ağzının kulaklarına varmasına vesile olacak haberler alacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine işaret eder. sevindirici habere, bir beklentinin olmasına işaret etmekle birlikte geçim kaygısı çekmeyecek bir çocuğa ve çok sevindirici bir haberdir.

Bu Rüya Ne Manaya Gelir?

Bir kadın Rüyasında civciv görse, o kadının çocuğu olur. Hamile olan bir kadın rüyasında yumurtadan civciv çıktığını görse, rahat bir doğum yapar. Rüyada görülen civcivler bolluğun, bereketin ve kısmetin işaretçisidir.Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacak demektir. Sürpriz olaylar yaşamaya tabir edilir.

Sarı Civcivleri Görmek

Her ne kadar civcivler görmek hayır olsa da sarı renk olumlu şekilde yorumlanmadığından dolayı  sarı civcivler görmek de iyi şekilde açıklanmaz. Rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine alamet eder.

Beyaz Civcivler Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine ve sevdiğine kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, aradığı aşkı bulacağına ve Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine rivayet edilir.

Rengarenk Civcivler Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamında büyük, olumlu, hayırlı ve güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kaderinin güleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına rivayet edilir. Kişinin hayatına heyecan ve mutluluk gelecek demektir.

Tavuklar ve Civcivler Görmek

Rüyayı gören kişinin aile hayatı ile yorumlanır ve rüya sahibinin huzurlu ve sıcak bir yuva kuracağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına delalet eder.

Renkli Civcivler Görmek

Rüyayı gören kişinin işindeki başarılarının artacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine ve tabiri caizse yoğurdun kaymağını yiyeceğine tabir edilir. Kaynak: Rüyada Civcivler Görmek

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …