Rüyada Çirkin Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çirkin Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çirkin Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Yorumcularına Göre Rüyanın Tabiri Şudur: Nasıl Tabir Edilir ve Nasıl Yorumlanır, iyi bir rüya değildir. çirkin, kötü,birini, veya kötü niyetli birini görmek çok sıkıntılı durumlara düşeceği demektir, ve başına gelecek kötü durumlardan ötürü çok sıkıntılı maddi olarak çok büyük sıkıntılar ve zararlar verecek olaylar yaşayacaktır, bu sorunları ve sıkıntılar ortadan kaldırmak için çok çabalamak ve gayret etmesine rağmen bir türlü istediği şekilde toparlayamayacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekeceğine tabir edilir.

işlerinizin yoluna gir­meyeceğine işarettir. işlerinin iyi ve yolunda gitmeyeceğine işaretle tabir olunur. Rüyada çirkin birisini görmek, pek iyiye alâmet değildir ve işlerin kördüğüm olacağına işâret eder.Çirkin ve çirkinlik ile ilgili rüyalar, iyi değildir. Bu rüyalar, hayra alamet olarak yorumlanmaz. Bir kimsenin rüyada çirkin bir şeyler görmesi, iyiye işaret değildir. Rüyasında çirkin bir yüz gören kimse, kendisine gelecek bir tehlike ile karşılaşacağına işaret olarak yorumlanır.Kişinin, rüyada kendisini çirkin görmesi ise, rüyanın ter­siyle tabir olunur. Rüya sahibinin iyi bir kimse olduğuna işaret olarak tabir olunur. Rüyada kendi yüzünü çirkin olarak gör­mek, iyi kalpli ve yumuşak huylu olduğunun işâretidir.

Rüyada Çirkin Yaşlı Kadın Görmek

Rüyasını gören kişi, başına gelecek kötü bir olaydan ötürü çok zor duruma düşeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayalini kurduğu şeylere bir türlü kavuşamayacağına, maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacaktır ve, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına ve bu durumdan kurtulmak için epey çaba göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Rüya sahibi, işlerinin bir anda bozulacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Rüyayı gören kişi, çok düzgün, namuslu ve sevecen biri olmasına rağmen kendisini çekemeyen bazı kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme yapılacağına, bu durumdan ötürü çok büyük üzüntü duyacağına ve iş hayatını yaşadığı olaylardan ötürü aksatması nedeniyle pek istenmeyen olaylar yaşayıp işinden ayrılmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Çirkin Erkek Görmek

Rüya sahibi, çok büyük beklentiler ile girdiği bir işten ya da bir çalışmadan büyük bir maddi zarara uğrayarak çıkacağına ve çok sıkıntı ve zor bir dönem geçirip üzüleceğine rivayet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …