Rüyada Cirit Görmek

Rüyada Cirit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cirit Görmek Ne Anlama Gelir? Kişinin geleceği için bir fırsat elde edip, bunun kıymetini bilmesi ve sonrasında da uzun süren bir bekleyiş neticesinde hayatını garanti altına almak konusunda çok rahatlayacağına alamet eder. cirit gören kişi bekarsa evlenmek için çok uzun süre bekler. Genellikle çok geç yapılan evliliklere ve çocuk sahibi olmamaya işaret eden rüya, bekarlar için ikinci veya üçüncü evliliğini yapmış ve çocuğu olan bir kimse ile hayatını birleştirmek anlamına da gelir. Zahmetli yollardan geçen rüya sahibinin, akıllıca adımlar atması neticesinde, hayatını daha iyi bir hale getirebileceği, ancak her konuda sabır göstermesi gerektiğine de işaret eder. Cirit görmek, evliler için çocuk sahibi olma konusunda sıkıntılar çekileceğine ve uzun sürecek tedaviler yaşamak zorunda kalınacağına da yorumlanır.

Rüyada Cirit Görmek Ne Manaya Gelir?

Cirit oynadığını gören kimse, münafık (iki yüzlü yaramaz) bir kimseden yardım talep edeceğine (iste­yeceğine) işaretle yorumlanır.Bazı yorumculara göre de cirit oynamak, iş hayatında rakiplerle mücadele edileceğine işarettir. Bazılarına göre ise, neşeli günlerin huzurlu günlerin geleceğine ve arka arka­ya başarılar elde edileceğine işarettir diye yorumlanır.Bir kimsenin rüyada cirit değneği görmesi, uzun boylu ve ahmak bir çocuğa işâret eder.

Bazen rüyada cirit değneği görmek, müna­fık ve doğru olmayan bir kimseye işâret eder.Rüyada cirit oynadığını görmek, iş hayatın­da büyük bir mücadeleye işâret eder.

Rüyada Cirit Atıldığını Görmek

Tanıdık kişilerden gelecek yardımların kişiyi çok fazla mutlu etmeyeceğini ve daha kısa süreli çözümlere ihtiyacı olduğunu bildirir. Rüya sahibinin çevresindeki başarılı insanları görerek nerede hata yaptığını ve neden istediği noktaya bir türlü ulaşamadığını sorgulaması anlamına da gelen rüya, aynı zamanda yanlış kararları analiz ederek, yaşama yeniden başlamaya, uzun vadeli adımlar atarak ve sorunlara daha geniş perspektiften bakarak istenilen başarıya ulaşmaya da delalet eder.

Rüyada Cirit Fırlatmak

Cirit fırlatmak kişinin amacına ulaşmasına az kaldığını, bundan sonraki hayatının çok daha keyifli ve eğlenceli geçeceğini, yeni yatırımlara neden olacak adımlar atacağını ve daha çok kazanıp, çok daha yüksek gelirli bir hayata erişeceğini ifade eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …