Rüyada Cin Çarpması Görmek

Rüyada Cin Çarpması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cin Çarpması Görmek Ne Anlama Gelir?  Genelde cin görmek iyiye yorumlanmaz. Hiç de iyi bir rüya değildir ve iyi olana delalet etmez. Rüya sahibinin, arsız, yüzsüz, uslanmaz, yalancı ve kötü kişilerin yolunu tutacağına, onlar gibi davranıp, mal ve para sahibi olacağına ama imanını alçaltacağına delalet eder. Kişi, iyi huylarından uzaklaşacak, ahlakını ve dinini kaybedecek, içindeki Allah korkusunu unutup, nefsine yenik düşecek demektir.

Kirmani’nin Cin Çarpması Görmekle İlgili Yorumu: Cin çaptigini görmek, günah isleyecegine delalettir. rüyada bir cin ile konustugunu görmek, bir düsman ile basinin derde girecegine ve üzülecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kendisini cin çarptigini ve akli basindan giderek yere yikildigini gören kimsenin, faiz ve haram yemesine veya sihir yapmasina ya da elinden mali giderek üzülüp ve kederlenmesine isaret eder.

İmam-ı Nablusî’nin Tabiri: Çarptığını ve aklının ba­şından gittiğini ve yere yıkıldığını görmek, iyiye ve hayra yorulmaz. Bu rüya faize, haram yenmesine, sihir, büyü ile meşgul olunmasına işaret olarak yorumlanır.Rüyada kendisini cin çarptığını ve aklı ba­şından giderek yere yıkıldığını görmek, rüya sahibinin Faiz ve haram yemesine veya sihir yapmasına ya da elinden malı giderek üzülüp kederlenmesine işâret eder.

Rüyada Cin Musallat Olması

Bir kişi rüyasında kendisine bir cinin musallat olduğunu görürse o kişi hak yolundan sapacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin ahiret yaşantısını unutacağı, bu dünyaya dalacağı, sanki hiç ölmeyecekmiş ve öbür tarafa götürecekmiş gibi habire daha fazla dünya malı elde etme hırsına kapılacağı bu uğurda Günah işlemekten çekinmeyeceği yorumu yapılır.

Rüyada Cinden Korkmak

Rüyasında cinden korktuğunu gören kişi hayır bulur ve yüzünün gülmesine sebep olacak güzel gelişmeler yaşar. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceği, emeklerinin boşa çıkmayacağı, hayatının da istediği gibi yürüyeceği anlamına gelir.

Rüyada Cinle Konuşmak

Rüyada cinle konuşmak, rüyayı gören kişinin doğru bildiği konusunda ısrarcı olup, insanlarla iddialaştı bir konuda yanıldığını göreceği ve çok mahcup olup, yüzünün kızaracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Evde Cin Görmek

Rüyasında evinde cin gören kişi, geleceğe yatırım yapmak için bazı karlı işlere girecek ya da değerli eşyalara Para yatıracak demektir. Maddi anlamda güçlenmeye, daha fazlasına ve daha iyisine sahip olma hevesi içinde bulunmaya delalet eder. Rüyada Cin Çarpması Görmek

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …