Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada Ciğer Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ciğer Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibinin makbul işlere kavuşmasına ve huzurlu bir hayat sürmesine işaret eder. rüyasında ciğer gören kişinin gerek aile hayatı gerek meslek hayatı tam da istediği gibi gidecek ve kafasına takmasını gerektirecek tatsız olaylar yaşanmayacaktır. Rüya sahibi evinden işine, işinden evine huzurlu ve durağan bir hayat geçirecek, işindeki ve ailesindeki huzur sayesinde halinden son derece memnun olacak demektir. Rüyasında ciğer gören kişinin hayattan yana büyük şikâyetleri olmaz, yakınıp isyan etmesine neden olacak aksilikler yaşanmaz. rüyada ciğer görmek rüya sahibinin cevval, yiğit ve mert bir kimse olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ciğer Görmek Ne Manaya Gelir?

Ciğer görmek, cesaret işaretidir. Birinin ci­ğerini yemek, hazır bir mala işarettir. Ciğerin büyüklüğü kuvvete ve cesarete, çiğ veya pişirilmiş çok ciğer görmek, kavuşulacak önemli ve değerli şeylere işarettir. akciğer Görmek Akciğer refah ve sevince yo­rumlanır. Kendisine akciğer verildiğini görmek birisinden sevini­lecek bir davranış görüleceğine, birisine akciğer vermek, verdiği kimseye iyiliği dokunacağına, pişmiş akciğer yemek, sevinç ve kolaylıkla kazanç , sağlamaya işarettir.

Rüyada Ciğer Yediğini Görmek

Rüya sahibinin ailesinden bir kişinin varlığı sayesinde yeni mal ve eşyaya kavuşmasına delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin ailesine yeni katılacak olan bir aile ferdi olarak tabir edilir. Yani rüya sahibi henüz dünyaya gelmiş bir çocuğunun vesile olacağı bir zenginliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görmek

Rüyası sahibinin şansı anlamına gelir. Rüyasında ciğer pişirdiğini gören kişi büyük bir kısmete ulaşır. Hiç çalışmasına ve zahmet çekmesine gerek kalmadan varlık sahibi olur ve para kazanmak için yıpranmasına gerek olmadan, sahip olduğu varlığından rahatça faydalanır ve zengin olmanın ayrıcalıklarını yaşar.

Rüyada Ciğer Kesmek

Rüyada ciğer kesmek, rüya sahibinin her baba yiğidin harcı değil şeklinde tabir edilecek bir iş yapacağına ve büyük bir cesaret örneği göstereceğine işaret eder. Bu işle birlikte insanlar günlerce rüya sahibinin cesaretini konuşacaktır.

Rüyada Ciğer Almak

Rüya sahibini çok mutlu edecek şeylere sahip olmasına işaret eder. Gerek maddi gerek manevi anlamda kendisine huzur verecek, neşe getirecek ve yüzünü güldürecek şeylere kavuşacağına ve hayatının bir anda mutlulukla dolacağına yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …