Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyada Çiftetelli Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiftetelli Oynamak Ne Anlama Gelir? rüya Alimlerine Göre rüyanın Tabiri Şudur: rüyada Çiftetelli Oynamak Nasıl Tabir Edilir. Rüyada Bir eğlencede veya bir düğün yerinde çiftetelli oynadığınızı veya oynayanları görmeniz, sizin için hayırlı ve kazançlı olmayacak bazı olaylara giriştiğinize ve sonunda zarara uğrayacağınıza işarettir.eş, dost ve akrabalarının ısrarları ile birkaç çalışmaya ya da işe dahil olacağına, bu işler konusunda bilgisi olmadığı için çeşitli ve türlü sorunlar, problemler yaşayacağına ve bu yüzden yaptığı çalışmalara çok büyük zarara uğrayıp parasal olarak sıkıntıya düşeceğine delalet edilir.

Rüyada Halay Çekmek

Rüyada halay çekmek, rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu toplumun kurallarına uyacağına ve bu şekilde toplum içerisinde kabul görüp gittiği her yerde saygı ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Halay Çekemediği Görmek

Rüyada halay çekemediğini görmek, rüyayı gören kişinin, Toplum içerisinde aykırı davranışlar sergilemesine ve bu yüzden toplum tarafından dışlanılmasına işaret edilir.

Rüyada Göbek Atmak

Rüyada göbek attığını gören kişinin, uzaktaki bir akrabasından ya da arkadaşından alacağı haber ile bir anda üzülüp sıkıntılı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada Zeybek Oynamak

Rüyada zeybek oynamak, yakın bir arkadaşın ya da sevilen bir akrabanın mutlu ve sevinçli günlerinden birinde davetine icabet etmeye ve mutlu olduğunu görerek sevinmeye delalet edilir. Ayrıca, eş, dost, arkadaş ve akrabalar ile gezip eğlenmeye tabir edilir.

Rüyada Harmandalı Oynamak

Rüyada harmandalı oynamak, rüyayı gören kişinin, yıllardır ve senelerdir hayal veya düş ettiği ve bir gün gerçekleştirmeyi çok istediği bir arzusuna kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Oryantal Oynamak

Rüyada oryantal oynamak, rüya sahibinin, yeni taşındığı bir ev için biblo ya da tablo gibi bir süs eşyası almasına ya da bir otomobil ve ev alınmasına işaret edilir.

Rüyada Horon Tepmek

Rüyada horon tepmek, yapılan işlerde ve ortaya konan çalışmalarda çok ağırkanlı davranıldığına ve bazı işleri yapmak için elin çabuk tutulması gerektiğine delalet edilir. Aynı zamanda, arkadaşlar arasında çok iyi bir bağ bulunduğuna ve sıkıntılardan uzak kişilerle arkadaş olunduğuna yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dikiş Sökmek

Rüyada Dikiş Sökmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dikiş Sökmek Ne Anlama Gelir? aksiliklere, bireyin inat ve fazla hırsla hareket etmesi üzerine …