Rüyada Cezaevi Görmek

Rüyada Cezaevi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cezaevi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibinin zorluk ve zahmet çekeceği anlamına gelir. Moral bozukluğu, can sıkıntısı, endişe ve borç anlamına gelir. Rüyasında cezaevi gören kişi işinden atılır ve borçlarını ödeyemez bu nedenle de çok zor günler geçirir. Yeni bir iş arayışı da zaman alabilir. Rüyada cezaevi hastalık olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi çektiği zahmetten, çileden ve yaşadığı üzücü olaylardan dolayı psikolojik olarak çok yıpranacak bu da beden sağlığını etkileyecek ve yatağa düşmesine neden olacak demektir. Cezaevi rüya sahibinin bitmeyen sorunlarına işaret eder.

Kirmani’nin Cezaevi İle İlgili Yorumu

Zorluk ve sıkıntı anlamına gelir. Özellikle de borçların kapıya dayanması ve rüya sahibinin düzeninin bozulması şeklinde ifade edilmektedir. Bu durumlardan ötürü kişinin büyük bir korkuya kapılacağı anlamına gelir. Ayrıca kişinin işini kaybetmesi ve bu sebepten dolayı bazı maddi sorunlar ile karşı karşıya kalabileceği üzerine delalet etmektedir.

Rüyada Cezaevi Ziyareti

Rüya sahibinin sinirlenmesine ve üzülmesine neden olacak olaylar yaşamasına, iş yerinde sorunların baş göstermesine, kazancın düşmesine, arkadaşlarla münakaşa ve anlaşmazlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada Cezaevine Girdiğini Görmek

Mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin takdir edileceği ve ödül alacağı bir proje geliştirmesine ve projedeki fikrinin çok beğenilip uluslararası bir başarıya ulaşmasına işaret eder.

Rüyada Birinin Cezaevine Girdiğini Görmek

Rüya sahibi için şansızlık yaşayacağı bir olay olacağına ve bu işten zarar ederek üzüleceğine yorulur. Rüya sahibi ortaklık yaparak girdiği bir işte büyük bir para kaybedecek ve hem sıkıntılı hem de parasız günler geçirecek, yaptığı işi kendi kafasızlığı olarak değerlendirip kendi kendisini cezalandıracak demektir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyasında hapishane gören kişinin zor günler atlatacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine bu nedenle yokluğa düşeceğine tabir edilir. Rüyada hapishane gören kişi göğüslemekte bir hayli zorlanacağı günlerden geçecek demektir.

Rüyada Hapishaneye Girmek

Bir olay karşısında çaresiz kalmaya tabir edilir. Rüya sahibi olayın vahim ve trajik olmasından daha fazla elinin kolunun bağlı olmasına ve hiçbir şey yapamıyor olmasına üzülecektir. Aciz bir durumda kalmaya yorulur. Rüyada Cezaevi Görmek

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …