Rüyada Ceset Görmek

Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir? Hayra değil şerre delalet eder. Rüyasında ceset gören kişi büyük üzüntüler yaşayacak, alacağı bir haber nedeni ile kedere boğulacak ve kalbinde ömür boyu acısı hiç dinmeyecek kayıplar yaşayacak demektir. Ceset görmek çok zor durumda olduğu için desteğe ihtiyacı olan bir kimseye de işaret eder. Bazen de evdeki hesabın çarşıya uymamasına yani rüya sahibinin hayatının ve işlerinin planladığı yönde gitmemesine bu nedenle de zor duruma düşmesine delalet eder. Rüyada ceset gören kişi için hayatının en zor günlerinin yaklaştığı yorumu yapılır.

Rüyada Ceset Görmek Ne Manaya Gelir?

Ceset görmek, aile fertlerinden birinin ve­ya akrabadan birinin ölümüne işarettir. Ceset görmek, ailede veya komşularda bir ölümle yorumlanır.Bazılarına göre de, rüyada ceset görmek bir dostun ölü­müyle yorumlanır.Bazı tabircilere göre ise, rüyada bir ceset görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına işarettir.Rüyasında birinin cesedi yanında bulunduğunu görmek, hoş­lanmadığı bir olayla karşılaşacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada Ceset Saklamak

Rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşmekten kaçtığına, acılarını hafifletmek ya da bastırmak için onları yok saymasına ve içine atmasına tabir edilir. Rüya sahibi acısını yaşamadığı ve içinde tuttuğu için daha çok yıpranacaktır.

Rüyada Ceset Taşıdığını Görmek

Rüyasından ceset taşıdığını gören kişinin meslek hayatındaki sorumluluk çok ağırdır. Yaptığı iş hatayı kabullenmeyecek kadar büyük ve önemlidir. Rüya sahibi ciddi işler yaptığı için çok dikkatli ve özenli olmak zorundadır.

Rüyada Ceset Gömmek

Fayda anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için hayra vesile olacak şeyler yaşaması ya da birinden fayda görmesi şeklinde tabir edilir. Bu rüya bazen miras sahibi olmak şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Ceset Kokusu Duymak

Kötü haberler almak anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm hayatını alt üste edeceği ve büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağı bir şey öğreneceği ve uzun süre kendini toparlayamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ceset Yıkamak

Rüya sahibinin o kişi için bir hayır işlemesine ya da ona en zor anında destek olmasına işaret eder. Rüya sahibi, rüyasında kimin cesedini yıkadığını görürse, o kişinin hayır duasını alacak bir şey yapacaktır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …