Rüyada Cep Görmek

Rüyada Cep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cep Görmek Ne Anlama Gelir? İçinden çıkılması zor, anlaşılması ve çözülmesi neredeyse imkânız bir sorunun baş göstereceğine rivayet edilir. Kişinin tüm düzenini, planlarını ve hatta hayatını alt üst edecek bir sıkıntının meydana geleceğine ve bütün yaşamının bir anda karışacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda düşmanlık, kin ve nefret güden bir takım insanların rüya sahibinin etrafını çevirdiğine yorulur.

Rüyada Cep Görmek Ne Manaya Gelir?

Cep görmek, bu günlerde başı­nızdan bir hırsızlık olayı geçeceğine, kendinizi iyi korumanız ge­rektiğine işarettir.Rüyada cep görmek, bir pürüz, bir çıkmazlıkla tabir olu­nur. Rüyada boş veya dolu cep görmek, bu günlerde işleri­nizin biraz karışacağa ve başınızdan hırsızlık olayı ve pü­rüzlü bir şeyler olacağına işaretle, kendinizi iyi kontrol et­meniz gerektiğine işaretle tabir olunur.

Rüyada Cebe Para Koymak

Bir kişinin rüyasında cebine para koyduğunu görmesi o kişinin hayatında masal gibi günler geçireceğine ve sanki ayaklarının yerden kesilmiş gibi olacağına işaret eder. Büyük mutluluk, kısmet ve şans olarak değerlendirilir.

Rüyada Cebinin Delik Olduğunu Görmek

Rüyada cebinin delik olduğunu görmek, rüya sahibinin hesabını bilmeyen, ayağını yorganına göre uzatmayı beceremeyen, gereksiz şekilde para savuran ve geleceğinin garantisi olan mallarını bir hiç uğruna feda eden kimse olduğuna tabir edilir. Kişi, bu kötü alışkanlığının acısını ileride fena şekilde hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyada Cebine Şeker Koymak

Rüyasında cebine şeker koyduğunu gören kişi kendisine faydası dokunmayacak bir takım heveslere kapılacak, büyük bir heyecan ile fevri karar vererek varını yoğunu ortaya koyup bir işe girecek fakat ne yazık ki işte istediği başarıyı yakalayamayacak ve çok üzülecek demektir.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada para kesesi görmek, kişinin özel hayatına ve iç dünyasına yorulur. Rüya sahibinin, kendisine saklamayı tercih ettiği duygu ve düşüncelerine, inançlarına, özlemlerine, ideallerine ve hayallerine işaret eder.

Rüyada Para Dolu Cüzdan Görmek

Rüyada içi para dolu bir cüzdan görmek ya da içi para dolu bir cüzdan bulmak, rüya sahibinin ticaret hayatında aradığını bulacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına ve böylece çok mutlu olacağına tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …